Gelişen Kentler Zirvesi Kayseri'de

GYODER tarafından hayata geçirilen 'Gelişen Kentler Zirvesi'nin altıncısı 4-5 Eylül 2014 tarihleri arasında Kayseri'de düzenlenecek

Gelişen Kentler Zirvesi Kayseri'de

Daha önce Bursa, Konya, Gaziantep, İzmir ve Samsun’da düzenlenen Gelişen Kentler Zirvesi'nin altıncısı Kayseri'de yapılacak. GYODER tarafından organize edilen etkinlik 4-5 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Gelişen Kentler Zirvesi’ni 2010 yılından bu yana düzenlediklerini belirten GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun; etkinlikteki temel amacın Türkiye'nin yalnızca büyükşehirlerden ibaret olmadığını göstermek olduğunu söyledi. Açıklamasında Anadolu'nun büyük potansiyeline dikkat çeken Torun: 'Bu kent ve çevrelerinin hem potansiyellerini hem de özellikle gayrimenkul yatırım fırsatlarını ön plana çıkarmak ve yatırım yapılmasına destek olmak istiyoruz. Bu anlamda büyük potansiyel taşıyan şehirlerimizden biri de Kayseri. Bu sene sektör temsilcileri ve takipçileri ile Gelişen Kentler Zirvesi’nde Kayseri’de buluşuyoruz.  Zirve’de Kayseri’nin ekonomik ve demografik yapısı incelenerek, şehrin gayrimenkul sektörü, konut, ticari, turizm, sanayi ve lojistik başlıkları altında ele alacağız. Zirve’nin şehrin potansiyelini ortaya çıkarmak, katma değer sağlamak ve gelişimine katkı sağlamak açısından önemli bir platform olacağına inanıyorum.' dedi.

Kayseri başta olmak üzere, tüm bölgenin gayrimenkul fırsatlarının ulusal ve uluslararası yatırımcılarla buluşturulacağı Zirve, Kayseri Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 4-5 Eylül 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek.