Genyap Kağıthane

Genyap Kağıthane 7000 projesi 380 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Genyap Kağıthane

Genyap Kağıthane 122 adet daireden meydana geliyor. Genyap Kağıthane projesi 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daireleri satışa sunuyor. Genyap Kağıthane satılık daire büyüklükleri 90 metrekare ile 260 metrekare arasında değişiyor. 8 blok şeklinde tasarlanan Genyap Kağıthane teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor. Genyap Kağıthane projesinden ev sahibi olanlar birçok sosyal donatı imkanından faydalanabiliyor. Genyap Kağıthane özellikleri arasında kapalı havuzlar, fitness salonları ve saunaların yanı sıra çocuk oyun parkı, kafeterya yer alıyor.

Genyap Kağıthane fiyat listesi
Liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirimlerin uygulandığı Genyap Kağıthane satılık 4+1 ve 5+1 daire fiyatları satış ofisinden öğrenilecek olup; 1+1 daireler 380 bin TL’den, 2+1 daireler ise 620 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Genyapı Kağıthane ödeme planı
Haziran 2016 tarihinde teslim edilecek olan Genyap Kağıthane’de geliştirilen finans sistemi ile peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanırken anlaşmalı bankalardan uygun kredi kullanmak mümkün. 60 ay sıfır vade farkı olanağının ayrıca 120 aya kadar vadelerde de sadece 0,69 vade farkı alınıyor.

Genyap Kağıthane nerede?
Kağıthane’nin tam merkezinde E-5 ve E-6 ‘nın tam ortasında bulunan Genyap Kağıthane projesi şehir merkezinin önemli noktaları olan Mecidiyeköy, Şişli, Levent, Maslak ve İstanbul Boğazı’na sadece 10 dakika mesafede konumlanıyor.

Genyap Kağıthane adres bilgileri: Merkez Mahallesi, Tatlıpınar (Sarmaşık) Sokak, No:9 Kağıthane/İstanbul.Genyap Kağıthane nasıl gidilir?
Önemli bir lokasyonda yer alan Genyap Kağıthane projesi İETT, metro, Metrobüs hatları ile ulaşım oldukça kolay.

Genyap Kağıthane iletişim bilgileri
Tel: 0212 295 1 295
Web: www.kagithane7000.com

 

Genyapı Kağıthane projesi ile ilgili detayları www.emlakwebtv.com adresinden takip edebilirsiniz.

Firma Bilgisi: Genyap