Ginza Lavinya Park nerede?

Ginza Lavinya Park nerede inşa edileceği netleşti

Ginza Lavinya Park nerede?

Emlakwebtv
Kullar ve Keleşoğlu İnşaat’ın projesi olan Ginza Lavinya Park nerede yapılacağı belli oldu. Beylikdüzü E-5 üzerinde inşa edilecek Ginza Lavinya Park’ta 230 daire, 158 ofis ve 48 mağaza yer alacak. 94 bin 107 metrekare inşaat alanına sahip projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. 120 ay banka kredisi imkanı sunan projede ahşap ve cam yapılar dikkat çekiyor.

Kullar ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığında hayata geçirilen Ginza Lavinya Park’ın modern ve fonksiyonel bir kimliği bulunuyor. 158 ofisten oluşan ön bloğun kıvrımları rüzgarın hareketleriyle ve şehrin akıcılığıyla bir bütünlük sağlayarak dinamik bir duruş sergiliyor. Ginza Lavinya Park'ta Fin hamamı, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, çocuk oyun alanları, çocuk havuzu, süs havuzu ve vitamin bar gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Merkezi konumu ve trafik bağlantılarının rahatlığıyla dikkat çeken Ginza Lavinya Park Beylikdüzü’ndeki alışveriş merkezleri, eğlence mekanları, restoranlar, hastaneler ve eğitim kurumlarına yakın mesafede bulunuyor.

Ginza Lavinya Park nerede?

 

Daha Büyük Görüntüle

Proje Bilgisi: Ginza Lavinya Park