Girişim Evi projesi TEB ve eOfis'i buluşturdu!

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) ve hazır-sanal ofis hizmetleri sunan eOfis, "Girişim Evi" projesi için iş ortaklığına adım attı

Girişim Evi projesi TEB ve eOfis'i buluşturdu!

29 Mayıs 2014/Emlakwebtv
Hazır-sanal ofis hizmetlerinin yanı sıra, şirket kuruluşu, mali müşavirlik ve tanıtım hizmetleri veren eOfis, Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) ile "Girişim Evi" kapsamında ortaklık anlaşması kurdu.  Proje ile birlikte, TEB Kuluçka Merkezine başvuran girişimcilere İstanbul'da 9 alternatif noktadan istediği lokasyonda çalışma imkanı sağlandı.

Teknolojik girişimcilere hizmet verebilmek için İstanbul, Ankara ve İzmir'de teknolojik donanıma sahip müşteri temsilcileri atayan TEB, 2014 yılı itibariyle TEB Girişim Evi Kuluçka Merkezini İTÜ Arı Teknokent ve "eOfis" ile yapılan işbirliği ile 9 farklı noktada girişimcilere hizmet verebilecek hale getirdi.

2014 yılının ilk üç ayında devam eden eğitim ve danışmanlık hizmetleri kapsamında  dört ayrı şehirde 11 farklı eğitim modülü ile toplam 98 eğitim düzenlendi ve 4260 girişimciye ulaştı. Yıl boyunca devam edecek olan bu hizmet ile geniş bir kitleye ulaşılması hedefleniyor.