Gizli Sürme Kapılar ile 8 metrekare fazladan kullanım alanı

Artella Ahşap Kapı Sistemleri, gizli sürme kapılar ile ortalama 8 metrekare fazladan kullanım alanı sağlıyor

Gizli Sürme Kapılar ile 8 metrekare fazladan kullanım alanı

Artella Ahşap Kapı Sistemleri, gizli sürme kapılar ile ortalama 8 metrekare fazladan kullanım alanı sağlıyor. İstanbul'da son 10 yıldır 1+1 ve 2+1 dairelerin ön plana çıkmaya başlaması, yaşam alanlarını şekillendiren özel çözümler üretmeye yönlendiriyor. Markalı konut ve kentsel dönüşüm projelerine sunduğu çözümlerle öne çıkan Aslandağ Grup, kendi markaları Artella Ahşap Kapı Sistemleri'yle yaşam alanlarındaki dezavantajları ortadan kaldıracak çözümler üretiyor. 

Kapılar yüzünden kaybedilen yaşam alanlarını geri kazanmak amacıyla gizli sürme kapılar üreten Artelle, ortalama 100 metrekare bir alana sahip evde yaklaşım 8 metrekare fazladan kullanım alanı yaratıyor. Bu tasarım kapıyı kullanmadığınız zamanlarda duvar içinde gizli kalarak alan tasarrufu sağlıyor. 

Ev eşyaları, mutfak dolapları ve banyo ekipmanlarının yerleştirilmesinde kısıtlayıcı rol oynayan mevcut kapıların oluşturduğu sorunları ''Artella Gizli Sürme Kapılar'' ile rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Açılıp kapanmasına son derece sessiz ve kolay olan bu kapılar, konutların yanı sıra restoran, otel, ofis vb. birimlerde de kullanılabiliyor. 

Özel geliştirilen kilit ve kulp sistemleriyle kolayca kitlenebilen kapı açıldığında kilit sistemi ve kulplar kapı ile birlikte duvar içinde kayboluyor. Yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getirmek ve metrekarelerinizi özgür bırakmak için Caddebostan'da yer alan Artella Ahşap Kapı Sistemleri mağazasına uğramanız yeterli...

Firma Bilgisi: Artella