Global Real Estate Institute sponsoru Tahincioğlu

Tahincioğlu, gayrimenkul yöneticilerinin bir araya geleceği Global Real Estate Institute (GRI) Konferansları’nın 2013 yılı çevre dostu sponsoru oldu

Global Real Estate Institute sponsoru Tahincioğlu

3 Ocak 2013 / emlakwebtv
Ticari gayrimenkul alanında gerçekleştirdiği yatırımlarla dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, dünyanın önde gelen gayrimenkul yöneticilerine informal bir ortamda bir araya gelme, potansiyel iş partnerleri bulma ve networking’lerini geliştirme fırsatı sunan Global Real Estate Institute (GRI) konferansları’nın çevre sponsoru oldu. 1998 yılından beri üst düzey gayrimenkul yöneticilerini bir araya getiren, Global Real Estate Institute (GRI) konferansları, 8-9 Ocak tarihlerinde Türkiye’nin yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarını, geliştiricilerini ve finansörlerini İstanbul’da buluşturacak. Sektörün öncü işadamlarının katılımı ile fırsatların, zorlukların ve gayrimenkule dair her konunun değerlendirildiği fuar; bu yıl sırasıyla Türkiye, Londra, Almanya, Polonya ve Paris olmak üzere 5 ülkede gerçekleştirilecek. Global Real Estate Institute (GRI) konferansları’nın çevre sponsoru Tahincioğlu Gayrimenkul, 5 ülkede de gayrimenkul sektörüne yön veren isimlerle birlikte interaktif oturumlarda Global gayrimenkul sektörünü değerlendirecek.

8-9 Ocak tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek konferansta 2013 yılında Türkiye’de gayrimenkule bakış konuşulacak. Sektörün öncüleriyle; gayrimenkul sektöründe ‘‘2013 yılı iyimser mi yoksa gerçekçi olma zamanının geldiği bir yıl mı’’ değerlendirmesinin yapılacağı bir konferans gerçekleştirilecek. Bu konferansta, Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve Tahincioğlu Holding’in İcra Kurulu Üyesi ve CFO’su Elif Germirli’nin yanısıra birçok ulusal ve uluslararası firmanın ortakları ve üst düzey yöneticileri Türkiye’de gayrimenkul sektörünün 2013 yılı beklentilerini, yatırım değerlerini ve fırsatları paylaşmak üzere bir araya gelecek.