Glow 3 bahar kampanyası dikkat çekiyor!

MOM Yap'nın haytaa geçirdiği GLOW3’ten mayıs ayında daire satın alanlar, bir yıl boyunca aidat ödemeyecek

Glow 3 bahar kampanyası dikkat çekiyor!

20 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Yapı sektöründe dinamik ve yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkan MOM Yapı, kısa süre içinde dairelerin yüzde 90’ının alıcı bulduğu ilk projesi GLOW3’te kalan az sayıdaki daire için benzersiz bir fırsat sunuyor. Mayıs ayı içinde İstanbul’da kaliteli bir yaşamın ayrıcalığını yaşamak üzere GLOW3’ten ev sahibi olanların aidatları, 1 yıl boyunca MOM Yapı tarafından ödenecek. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire satışlarının sürdüğü; fiyatları yüzde 1 KDV ve iskân harçları dâhil 276 bin TL ile 599 bin TL arasında değişiklik gösteren GLOW3’ün son daireleri yeni sakinlerini bekliyor.

Güvenli bir yaşam, rahat ulaşım
Yapılan araştırmalara göre İstanbul’un zemini en sağlam ilçeleri arasında gösterilen Çekmeköy’de güvenilir bir teknik olan radye temel üzerine inşa edilen ve iskanı alınmış bir proje olan GLOW3, lokasyonu ve depreme dayanıklı yapısıyla fark yaratıyor. Şile Otobanı’na ve Üsküdar-Alemdağ metro durağına yürüme mesafesinde olan ve ulaşım açısından çok avantajlı bir konuma sahip GLOW3, sakinlerine seçkin bir yaşam alanı sunuyor.

Kaliteli bir yaşamın adresi: GLOW3
Sakinlerinin huzurlu ve rahat bir hayatın ayrıcalığını yaşaması için her türlü ayrıntının düşünüldüğü GLOW3’ün açık alanlarında yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, iç bahçe çocuk oyun alanı, seyir bankları, kamelyalar, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Dış bahçede, çocuk oyun alanı ve açık fitness alanı dışında basketbol, tenis, voleybol ve futbol gibi spor aktiviteleri için tasarlanmış 2 adet üniversal oyun sahası GLOW3 sakinlerinin açık havanın keyfini çıkarmasını sağlıyor. Kapalı alan aktiviteleri için sunulan tesisler arasında ise çocuk oyun alanı, masa tenisi, langırt, PlayStation, bilardo ve hobi alanı bulunuyor. Havuz cafe, fitness alanı, saunalar, soyunma odaları, dolaplar ve duşlar da GLOW3’ün sunduğu kapalı sosyal alanlar arasında yer alıyor.

Proje Bilgisi: Glow 3