Glow 3 satışları hızla devam ediyor

Mom Yapı projesi olan Glow 3'te kalan sınırlı sayıda daire 276 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcılarını bekliyor

Glow 3 satışları hızla devam ediyor

18 Haziran 2014 / Emlakwebtv
Ümraniye ve Çekmeköy bölgesinde emlak sektöründe yaşanan hareketlenmeye paralel olarak bu bölgedeki arsa yatırımlarına devam eden MOM Yapı’nın Çekmeköy’deki projesi GLOW3’te kalan az sayıda daire sahiplerini bekliyor. Dairelerin yüzde 90’ının alıcı bulduğu GLOW3’te 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler 276 bin TL’den başlayan fiyatlara satılıyor. Yakında açılacak 2 büyük AVM’ye yürüme mesafesinde olan, Şile Otobanı’na ve yapımı hızla devam etmekte olan Üsküdar-Alemdağ metro durağına yakınlığıyla birçok ulaşım olanağına sahip GLOW3, sakinlerinin huzurlu ve rahat bir hayatın ayrıcalığını yaşaması için sunduğu olanaklarla da fark yaratıyor.

Dairelerin yüzde 90’ı satıldı
Ümraniye ve Çekmeköy bölgesinde emlak sektöründe yaşanan hareketlenmeye paralel olarak bu bölgedeki arsa yatırımlarına hızla devam eden Mom Yapı’nın benzersiz projesi GLOW3, yakında açılacak 2 büyük AVM’ye ve sosyal tesislere yürüme mesafesindeki konumuyla fark yaratıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinin satışının sürdüğü projede, kalan son konutların fiyatları yüzde 1 KDV ve iskân harçları dâhil 276 bin TL ile 599 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

GLOW3’te satışta bulunan son dairelere ilişkin konuşan GLOW3 Satış ve Pazarlama Müdürü Gaye İntepe, “Projemize ilgi beklediğimizden de yoğun oldu. Bu nedenle, hedeflediğimizden daha kısa sürede dairelerimizin satışını gerçekleştirdik. Projenin kalan yüzde 10’luk bölümü ise hızla satılıyor. Bunda GLOW3’ün, sakinlerine bir yaşam alanının vadettiğinden daha fazlasını sunmasının önemli payı var” diye konuştu.

Güvenli yaşam, kolay ulaşım
Yapılan son araştırmalara göre İstanbul’un zemini en sağlam ilçeleri arasında gösterilen Çekmeköy’de yükselen GLOW3, güvenilir bir teknik olan radye temel üzerine inşa edildi. İskanı alınmış bir proje olan ve lokasyonu itibariyle birçok ulaşım olanağına sahip GLOW3, Şile Otobanı’na ve yapımı hızla devam etmekte olan Üsküdar-Alemdağ metro durağına yürüme mesafesinde…

Kaliteli bir yaşamın adresi: GLOW3
Sakinlerinin huzurlu ve rahat bir hayatın ayrıcalığını yaşaması için her türlü ayrıntının düşünüldüğü GLOW3’ün açık alanlarında yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, iç bahçe çocuk oyun alanı, seyir bankları, kamelyalar, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Dış bahçede, çocuk oyun alanı ve açık fitness alanı dışında basketbol, tenis, voleybol ve futbol gibi spor aktiviteleri için tasarlanmış 2 adet üniversal oyun sahası GLOW3 sakinlerinin açık havanın keyfini çıkarmasını sağlıyor. Kapalı alan aktiviteleri için sunulan tesisler arasında ise çocuk oyun alanı, masa tenisi, langırt, PlayStation, bilardo ve hobi alanı bulunuyor. Havuz cafe, fitness alanı, saunalar, soyunma odaları, dolaplar ve duşlar da GLOW3’ün sunduğu kapalı sosyal alanlar arasında yer alıyor.

Proje Bilgisi: Glow 3