Glow3 sakinleri 2012’ye veda etti

Çekmeköy’ün elit yaşam merkezi GLOW3 sakinleri MOM Yapı’nın düzenlediği bir Yılbaşı partisinde bir araya geldi

Glow3 sakinleri 2012’ye veda etti

26 Aralık 2012 / emlakwebtv
Glow3 projesinin mimarı MOM Yapı, düzenlediği etkinlik ve buluşmalarla satış sonrasında da Glow3 sakinlerinin yanında oluyor. MOM Yapı, düzenlediği Yılbaşı gecesiyle tüm sakinlerinin yanı sıra, Glow3 ailesine katılmaya hazırlanan konuklara da oldukça eğlenceli anlar yaşattı. 

Glow3 sakinlerinin bir araya geldiği ve sevdikleriyle keyifli dakikalar geçirdiği gecede, MOM Yapı Satış ve Pazarlama Müdürü Gaye İntepe de konuklarla buluştu. İntepe, MOM Yapı’nın, Glow3 sakinlerinin her aşamada yanında olduğunu ve Glow3 ailesini daha fazla bir araya getirmek ve samimi ilişkilerin olduğu bir yaşam merkezi yaratmak için bu tarz sosyal etkinlikler düzenlemeye devam edeceklerini söyledi.

Diğer yandan Glow3 projesinin kalan son konutlarına olan ilgi Yılbaşı gecesinde de sürdü. Gecenin katılımcıları projeyi daha yakından tanıma imkanı ve konutları inceleme fırsatı buldu.

Huzur ve rahatlığın bir araya geldiği bir dünya: Glow3
Sosyal yaşam olanaklarıyla da dikkat çeken Glow3’ün açık alanlarında yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, iç bahçe çocuk oyun alanı, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Dış bahçede, çocuk oyun alanı ve açık fitness alanının yanı sıra basketbol, tenis, voleybol ve futbol gibi spor aktiviteleri için tasarlanmış 2 adet üniversal oyun sahası Glow3 sakinlerinin açık havanın keyfini çıkarmasını sağlıyor. Kapalı alan aktiviteleri için sunulan tesisler arasında ise çocuk oyun alanı, masa tenisi, langırt, PlayStation, bilardo ve hobi alanı bulunuyor. Havuz cafe, fitness alanı, saunalar, soyunma odaları, dolaplar ve duşlar da Glow3’ün sunduğu kapalı sosyal alanlar arasında yer alıyor.

Lokasyonu itibariyle de birçok ulaşım olanağına sahip olan Glow3, Şile Otobanı’na ve yapımı hızla devam eden Üsküdar-Alemdağ metro durağına yürüme mesafesinde. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.glow3.com