Glow3 sakinleri yaza merhaba dedi

MOM Yapı’nın ilk projesi olan ve Çekmeköy’de inşa edilen Glow 3’ün sakinleri, havuz başında düzenlenen barbekü partisiyle yaza merhaba dedi

Glow3 sakinleri yaza merhaba dedi

14 Haziran 2012

MOM Yapı’nın ilk projesi Glow 3’ün sakinleri, havuz başında düzenlenen barbekü partisiyle yaza merhaba dedi. MOM Yapı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Balcı’nın ev sahipliğinde düzenlenen partide, projenin daire sahipleri güneşli havanın tadını çıkarırken, çocuklar da kendileri için kurulan oyun alanında vakit geçirdiler.
2010 yılının ilk çeyreğinde temeli atılan ve Üsküdar-Alemdağ metro durağına yürüme mesafesinde olan Glow 3’ün açık alanlarında yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terası, iç bahçe çocuk oyun alanı, bisiklet ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Glow 3’ün dış bahçesinde, çocuk oyun alanı ve açık fitness alanı da mevcut. Basketbol, tenis, voleybol ve futbol gibi spor aktiviteleri için tasarlanmış 2 adet üniversal oyun sahası da olan Glow 3, sakinlerinin açık havanın keyfini çıkarmasını sağlıyor. Kapalı alan aktiviteleri için sunulan tesisler arasında ise çocuk oyun alanı, masa tenisi, langırt, PlayStation, bilardo ve hobi alanı bulunuyor. Havuz cafe, fitness alanı, saunalar, soyunma odaları, dolaplar ve duşlar da Glow 3’ün sunduğu kapalı sosyal alanlar arasında yer alıyor.
Projede daireler 223 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Glow 3’ün ödeme koşullarında peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Diğer bir seçenek olarak ise firma bünyesinde verilen peşinat tutarına göre 60 aya kadar 0 faiz ile vadelendirme yapılabiliyor.