Gökdeniz Kartal'da yüzde 5 peşinat imkanı

Kartal’ın en gözde lokasyonları arasında gösterilen Esentepe Mahallesi’nde yükselen Gökdeniz Kartal müşterilerine 4 farklı ödeme planı sunuyor

Gökdeniz Kartal'da yüzde 5 peşinat imkanı

Kartal’ın en gözde lokasyonları arasında gösterilen Esentepe Mahallesi’nde yükselen Gökdeniz Kartal, 70 milyon TL’lik yatırım değerine sahip.

2016'da teslim
7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde 35 bin metrekare inşaat alanına sahip projede; bin metrekare sosyal tesis, 5 bin metrekare de yeşil alan bulunuyor. Mimarisi Ömer Çamoğlu’na ait Gökdeniz Kartal’da toplam 204 konut bulunuyor. İnşaatına Mayıs 2014’te başlanan projenin Şubat 2016’da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. 26 katlı 2 bloktan meydana gelen Adalar manzaralı Gökdeniz Kartal’da konutların tavan yüksekliği 3.20 olarak açıklanıyor.

Kartal Kule

332 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Sosyal donatı alanlarında yarı olimpik ve çocuk havuzu, fitness, sauna, tenis, basketbol, cafe, TV salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi bulunan projede, her daire için bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor. Projede fiyatlar 332 bin TL’den başlayarak 831 bin TL’ye kadar yükseliyor.

4 farklı ödeme planı
Kampanya 1: Yüzde 50 peşin, yüzde 50 için 48 ay sıfır faiz

Kampanya 2: Yüzde 40 peşin, yüzde 60 teslimde banka kredisi

Kampanya 3: Yüzde 4 indirim, yüzde 5 peşin, yüzde 20 teslimde, yüzde 75 banka kredisi

Kampanya 4: Yüzde 7 indirim, yüzde 25 peşin, yüzde 75 banka kredisi

Adalar manzarasına karşı yükselen projede bölgenin en cazip ve en esnek ödeme planı sunuluyor. Konut alıcısı dört farklı ödeme planı içerisinden kendisine en uygun olanı seçerek ödeme kolaylığının ve her geçen gün yatırımının değer kazanmasının avantajını yaşıyor. Gökdeniz Kartal projesi cazibe merkezi olan lokasyonu ile de dikkat çekiyor. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Sabiha Gökçen ve Kadıköy’e 15, Boğaz Köprüsü’ne 20, Telekom Arena’ya ise 35 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal