Gökdeniz Kartal fiyat listesi güncellendi

Gökdeniz Kartal fiyat listesi güncellendi. Buna göre Gökdeniz Kartal fiyatları 332 bin TL'den başlıyor

Gökdeniz Kartal fiyat listesi güncellendi

Gökdeniz Kartal projesi Gülsa İnşaat ve Bay Yapı ortaklığı ile hayata geçiriliyor. 7 bin 80 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Gökdeniz Kartal'da 204 adet daire bulunuyor. Gökdeniz Kartal projesinde konut sahiplerine 1.000 metrekarelik bir sosyal yaşam alanı sunuyor. 26 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan Gökdeniz Kartal projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Gökdeniz Kartal projesinde normal kat dışında bahçe katı ve dubleks daireler yer alıyor.

Gökdeniz Kartal yatırım bedeli olarak 70 milyon TL ile inşa edilirken, bu bedelin 90 milyon TL'ye çıkması öngörülüyor. Gökdeniz Kartal satılık dairelerin tavan yüksekliği 3.20 metre olup, 2016 yılında projenin teslim edilmesi planlanıyor.

Gökdeniz Kartal fiyat listesi
Aralık ayı itibari ile güncellenen Gökdeniz Kartal fiyatları 332 bin TL'den başlıyor. Gökdeniz Kartal fiyat listesi şöyle:
1+1 daireler 332 bin TL ile 398 bin TL arasında,
2+1 daireler 404 bin TL ile 831 bin TL arasında,
3+1 daireler 638 bin TL ile 831 bin TL arasında.

Gökdeniz Kartal ödeme planı
Mevcut durumda 4 farklı ödeme planı bulunan Gökdeniz Kartal ödeme planına bir farklı seçenek daha eklendi. Gökdeniz Kartal ödeme planı kapsamında peşinat ödemeden yüzde 75 banka kreşi talep ediliyor. Kalan yüzde 25'lik kısım ise konut teslimlerinde peşin olarak talep ediliyor.

Gökdeniz Kartal nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Gökdeniz Kartal merkezi bir konumda bulunuyor. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Gökdeniz Kartal, Sabiha Gökçen ve Kadıköy'e 15, Boğaz Köprüsü'ne 20, Telekom Arena'ya ise 35 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Gökdeniz Kartal'ın sahil, TEM, E-5, Metro, Adalar, Marmaray ve adliye sarayı gibi önemli yerlere ulaşım açısından avantajları bulunuyor. Gökdeniz Kartal; Büyükada, Heybeli, Kınalı, Burgaz Ada manzaralarına sahip olup, tüm toplu taşımayla ulaşım sağlanabiliyor.

Gökdeniz Kartal iletişim bilgileri
Web Adres: www.gokdenizkartal.com
Telefon numarası: 0216 353 40 10

 

Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal