Gökdeniz Kartal görücüye çıktı!

Gülsa İnşaat - Bay Yapı Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Gökdeniz Kartal projesinin tanıtımı gerçekleştirildi. Şimdiye kadar yüzde 15’i satılan projede fiyatlar 316 bin TL’den başlıyor

Gökdeniz Kartal görücüye çıktı!

Gülsa İnşaat & Bay Yapı Ortak Girişimi yeni projesi Gökdeniz Kartal’ı görücüye çıkardı. Bugün düzenlenen basın toplantısıyla tanıtımı yapılan ve 70 milyon TL’lik yatırım değeriyle dikkatleri çeken proje, İstanbul Anadolu yakasında yükselecek. Kartal Esentepe Mahallesi'nde inşa edilecek Gökdeniz Kartal projesinin toplam 7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde 35 bin metrekarelik inşaat alanı bulunuyor.

Şu ana kadar projenin yüzde 15'inin satıldığını söyleyen Gülsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Salih Satıcı, fiyatların 316 bin TL ila 958 bin TL arasında değişiklik gösterdiğini belirtti. Satıcı, alanları 84 metrekare olan 1+1'lerin 316 bin TL'den; 93 ila 176 metrekare olan 2+1'lerin 388 TL'den; 170 ila 176 metrekare olan 3+1'lerin 612 bin TL'den; 176 metrekare olan 2+1 bahçe dublekslerin 708 bin TL'den;  178 metrekare olan 3+1 bahçeli konutların 672 bin TL'den; 195 metrekare olan 3+1 bahçe dublekslerin 734 bin TL'den; 239 metrekare olan 4+1 bahçe dublekslerin ise 958 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu ifade etti.

Ödeme seçenekleri hakkında da bilgi veren Satıcı, şöyle konuştu: “Gökdeniz Kartal'da uyguladığımız kampanyaların ilkine göre; yüzde 50 peşin alarak kalan yüzde 50'lik kısım için 48 ay sıfır faizle taksit yapıyoruz. İkinci kampanyaya göre; yüzde 40 peşin alarak kalan yüzde 60'lık kısım için teslimde banka kredisi kullandırabiliyoruz. Üçüncü kampanyaya göre; liste fiyatları üzerinden yüzde 5 indirim yaparak yüzde 5 peşin, yüzde 20 teslimde alıyoruz. Kalan yüzde 75'lik kısım için banka kredisi kullandırabiliyoruz. Son kampanyaya göre de liste fiyatları üzerinden yüzde 10 indirim yapıp, yüzde 25 peşin alıyoruz. Kalan yüzde 75'lik kısım için banka kredisi kullandırabiliyoruz.”

Merkezi konumu alıcıları cezbediyor
Gökdeniz Kartal'ın merkezi bir lokasyonda konumlandığının altını çizen Bay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Okyay Ertaş ise “Projemizin en büyük özelliği ulaşım sıkıntısının yaşanmadığı bir yerde yükseliyor olması. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan projemiz; Sabiha Gökçen ve Kadıköy'e 15, Boğaz Köprüsü'ne 20, Telekom Arena'ya ise 35 dakika uzaklıkta yer alıyor” dedi.

Kartal bölgesinin son yıllarda yükselişe geçtiğini belirten Ertaş, “Kartal'ın; sahil, TEM, E-5, metro, Adalar, marmaray ve adliye sarayı gibi önemli yerlere ulaşım açısından avantajları bulunuyor. Kartal'ın her geçen gün artan değerini dikkate alarak bu bölgede proje geliştirmeyi tercih ettik. Projemizden bakıldığında Büyükada, Heybeli, Kınalı, Burgaz tablo gibi görülebilecek. Gerek yükseldiği lokasyon, gerekse sahip olduğu ayrıcalıklar bakımından yatırımcısına kısa sürede büyük kazanç sağlayacak projemizde şu an metrekare birim fiyatımız 3 bin 600 TL'den başlıyor. Ancak projenin teslim tarihinde bu fiyat 5 bin 500'lere kadar yükselecek” şeklinde konuştu. 

Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal