Gökdeniz Kartal'ın temelleri atıldı

Gülsa İnşaat&Bay Yapı Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Gökdeniz Kartal Projesinin temeli, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün katıldığı bir törenle atıldı

Gökdeniz Kartal'ın temelleri atıldı

Gülsa İnşaat&Bay Yapı Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Gökdeniz Kartal Projesinin temeli, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün katıldığı bir törenle atıldı. Başkan Öz, bölgenin yükselişinde Gökdeniz Kartal gibi projelerin etkisine dikkat çekerek: 'Hızlı bir şekilde ilerlediğine şahit olduğum ve bir an önce tamamlanmasını beklediğim Gökdeniz Kartal projesi, bölgemizin kalkınmasına büyük katkı sağlayacaktır” dedi.

Arsa sahipleri katıldı
Gülsa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Salih Satıcı ve Bay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Metin Okyay Ertaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen temel atma törenine çok sayıda arsa sahibi de katıldı. Bölgede proje geliştirdikleri için mutlu olduklarını belirten Ortaklık, Kartal’a değer katacak farklı projeler de hayata geçirmek için çalıştıklarını söyledi.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz

Proje özellikleri
7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde 35 bin metrekare inşaat alanına sahip bulunan proje, bin metrekare sosyal tesis ve 5 bin metrekare yeşil alan içeriyor. 204 konuttan meydana gelen Gökdeniz Kartal’ın mimarisi Ömer Çamoğlu imzası taşıyor. 70 milyon TL’lik yatırım değeri ile inşaatına Mayıs 2014’te başlanan projenin, Şubat 2016’da sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Yarı olimpik ve çocuk havuzu, fitness, sauna, tenis, basketbol, cafe, TV salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi gibi sosyal alanlar ile donatılan projede, her daire için bir araçlık kapalı otopark alanı da yer alıyor. 26 katlı 2 bloktan meydana gelen Adalar manzaralı Gökdeniz Kartal’da konutların tavan yüksekliği 3.20 olarak açıklanıyor.

Merkezi lokasyon
Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde olan proje; Sabiha Gökçen ve Kadıköy’e 15, Boğaz Köprüsü’ne 20, Telekom Arena’ya ise 35 dakika uzaklıkta yer alıyor. Eşsiz adalar manzarasına karşı yükselen blokları ile öne çıkan Gökdeniz Kartal projesi, cazibe merkezi olan lokasyonu ile de dikkat çekiyor.

Daire tipleri ve fiyatlar
Deniz ve Gök bloklarından oluşan projenin Deniz bloğundaki Adalar manzaralı 2+1’lerin 93 metrekare olanları 438 bin TL’den; 107 metrekare olanları 404 bin TL’den; 108 metrekare olanları 508 bin TL’den; 142 metrekare olanları 671 bin TL’den; 176 metrekare olanları ise 831 bin TL’den başlıyor. Yine aynı blokta yer alan 3+1’lerin 170 metrekare olanları 638 bin TL’den; Adalar manzaralı 176 metrekare olanları 831 bin TL’den; zemin ve bahçe kullanımlı 178 metrekare olanları 706 bin TL’den; yine zemin bahçe kullanımlı dublex olanları ise 771 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor. Gök bloğunda yer alan Adalar manzaralı 1+1 dairelerin ise 84 metrekarelik iki farklı seçeneği bulunuyor. Daireler 332 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Bu blokta yer alan ve alanları 131 ila 176 metrekare arasında değişen 2+1’ler 521 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Alanları 170 ila 178 metrekare arasında değişen 3+1’lerin fiyatları ise 671 bin TL’den başlayarak 831 bin TL’ye kadar yükseliyor. Gökdeniz Kartal’da 4 farklı ödeme planı üzerinden ilerleniyor.

İlk kampanyaya göre yüzde 50 peşin, yüzde 50 için 52 ay sıfır faiz; ikinci kampanyaya göre yüzde 40 peşin, yüzde 60 teslimde banka kredisi şeklinde; üçüncü kampanyaya göre yüzde 4 indirim, yüzde 5 peşin, yüzde 20 teslimde, yüzde 75 banka kredisi şeklinde ve son kampanyaya göre yüzde 7 indirim, yüzde 25 peşin, yüzde 75 banka kredisi şeklinde ödeme yapılabiliyor.

Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal