Gökdeniz Kartal son durum

Gökdeniz Kartal çalışmaları hızla devam ederken, projede satışlar gerçekleştiriliyor

Gökdeniz Kartal son durum

Gökdeniz Kartal son durum detayları herkes tarafından merak ediliyor. Gülsa İnşaat ve Bay Yapı tarafından hayata geçirilen Gökdeniz Kartal son durum bilgilerini paylaşmadan önce proje özelliklerinden bahsedelim.

7 bin 80 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Gökdeniz Kartal satılık daire büyüklükleri 71 metrekareden başlıyor. Gökdeniz Kartal özellikleri arasında merkezi uydu sistemi, kapalı otopark, güvenlik, deniz manzarası, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, adalar manzarası ve açık yüzme havuzu yer alıyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Gökdeniz Kartal fiyatlarının detaylarını haberlerimizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Gökdeniz Kartal son durum
Gökdeniz Kartal çalışmaları hızla devam ederken, projede satışlar gerçekleştiriliyor.

Gökdeniz Kartal nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Gökdeniz Kartal konutları merkezi bir konumda yer alıyor. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Gökdeniz Kartal, Sabiha Gökçen ve Kadıköy'e 15, Boğaz Köprüsü'ne 20, Telekom Arena'ya ise 35 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Gökdeniz Kartal adres bilgileri: Atalar Mahallesi Tecerdağı Caddesi No: 49 Kartal / İstanbul

Gökdeniz Kartal iletişim bilgileri
Telefon : 0216 353 40 10 
Web : http://www.gokdenizkartal.com
 

 

Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal