Gökdeniz Kartal teslimleri Haziran 2016'da

Gülsa İnşaat ve Bay Yapı işbirliği ile Kartal'da inşa edilen Gökdeniz Kartal'da teslimler Haziran 2016'da başlayacak

Gökdeniz Kartal teslimleri Haziran 2016'da

Gülsa İnşaat ve Bay Yapı'nın mimar Ömer Çamoğlu imasıyla hayata geçirdiği Gökdeniz Kartal projesinde teslimler Haziran 2016'da başlayacak. 7 bin 80 metrekarelik alanda inşa edilen Gökdeniz Kartal, 70 milyon TL'lik yatırım değerine sahip. 

Gökdeniz Kartal projesi
Mayıs 2014 tarihinde 35 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde yapımına başlanan proje, bin metrekarlik sosyal tesis ve 5 bin metrekarelik yeşil alanıyla da dikkat çekiyor. Gökdeniz Kartal'da toplam 204 adet konut yer alıyor. 

Merkezi lokasyon
İstanbul'un en hızlı prim yapam merkezlerinden biri olarak dikkat çeken Kartal'da hayata geçirilen Gökdeniz Kartal projesi, metro, deniz otobüsü, E-5 ve sahil yoluna oldukça yakın bir noktada yükseliyor.  Proje aynı zamanda eğitim ve sağlık kurumlarına yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 

 

Gökdeniz Kartal teslimleri Haziran 2016'da

 

Gelişmiş sosyal olanaklar

Gökdeniz Kartal projesi bünyesinde çok sayıda sosyal yatırıma da yer veriliyor. Yarı olimpik havuz ve çocuk havuzunun yanında, sauna, fitness, tenis, basketbol, cafe, yürüyüş parkuru gibi sosyal imkanların yanı sıra 3.20 metrelik tavan yüksekliği ve açık ada manzarası ile yatırımcısının karşısına çıkıyor. 

Gökdeniz Kartal ödeme koşulları
Gökdeniz Kartal hazırladığı ödeme seçenekleri ile yatırımcısına uygun koşullarda konut sahibi olma şansı tanıyor. Projede hiç kredi kullanmadan 48 ay 0 faiz veya 60 ay 0.59 faizli banka kredisi seçeneği sunuluyor. 

 

Firma Bilgisi: Gülsa Inşaat Bay Yapı Ortak Girişimi
Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal