Gökdeniz Kartal

Gökdeniz Kartal Projesi 7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor

Gökdeniz Kartal

Gülsa İnşaat&Bay Yapı Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Gökdeniz Kartal Projesi 7 bin 80 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. Toplam 204 adet dairenin bulunduğu Gökdeniz Kartal 70 milyon yatırım bedeline sahip olup, 90 milyon lira gelir elde etmesi öngörülüyor. Gökdeniz Kartal'da konut alıcılarına 1000 metrekarelik bir sosyal yaşam alanı sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana gelen Gökdeniz Kartal satılık daireler bahçe katı ve dubleks olarak tasarlanıyor. Kat yüksekliği 3.20 metre olan Gökdeniz Kartal evleri inşaatına 2014 Mayıs'ta başlanmış olup, Gökdeniz Kartal teslim tarihi olarak 2016 Şubat veriliyor. 26 katlı 2 bloktan meydana gelen Gökdeniz Kartal projesinde yeşil alan için 5 bin metrekarelik bir alan ayrılıyor.

Gökdeniz Kartal özellikleri arasında yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness ve sauna, tenis kortu, basketbol sahası, cafe ve TV salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi, yer daire için bir araçlık kapalı otopark alanı bulunuyor.

İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Gökdeniz Kartal merkezi bir konumda bulunuyor. Metro, deniz otobüsü, E5, sahil yolu, marina, adliye, hastane, sinema ve kültür merkezi gibi noktalara ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Gökdeniz Kartal, Sabiha Gökçen ve Kadıköy'e 15, Boğaz Köprüsü'ne 20, Telekom Arena'ya ise 35 dakika uzaklıkta yer alıyor. Gökdeniz Kartal'ın sahil, TEM, E-5, metro, Adalar, marmaray ve adliye sarayı gibi önemli yerlere ulaşım açısından avantajları bulunuyor. Gökdeniz Kartal; Büyükada, Heybeli, Kınalı, Burgaz Ada manzaralarına sahip olup, tüm toplu taşımayla ulaşım sağlanabiliyor.

Gökdeniz Kartal iletişim bilgileri
Web Adres: www.gokdenizkartal.com
Telefon numarası: 0216 353 40 10

Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal