Gökdeniz Kartal’da 96 ay 0 faiz fırsatı! Haziran’da teslim!

Mimar Ömer Çamoğlu imzası taşıyan Gökdeniz Kartal’ın cazip ödeme planına göre, 96 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor

Gökdeniz Kartal’da 96 ay 0 faiz fırsatı! Haziran’da teslim!

Çamoğlu Mimarlık’tan Ömer Çamoğlu tarafından tasarlanan ve Gülsa – Bay Yapı ortaklığında inşa edilen Gökdeniz Kartal’da teslimlerin önümüzdeki Haziran ayında başlaması bekleniyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe dubleksleri olmak üzere 17 farklı tipte daire seçeneklerine yer verilen Gülsa Gökdeniz Kartal, toplam 7 bin 80 metrekarelik arsa alanı üzerinde iki blok halinde yükseliyor.

204 adet daireden meydana gelen Bay Yapı Gökdeniz Kartal projesinin inşaat alanı 35 bin metrekare ve yeşil alanı ise 6 bin metrekare olarak belirleniyor. Proje, Marmara Denizi manzarasına hakim konumu ile dikkat çekiyor.

Kartal Gökdeniz projesinin ayrıcalıkları içerisinde; yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, sauna, tenis kortu, basketbol sahası, kafe, tv salonu, çocuk oyun parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi, otopark alanı ve 7/24 güvenlik hizmeti mevcut.

Sahil yoluna 7 dakikalık yürüme mesafesinde olan Gökdeniz Kartal; araçla Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Boğaz Köprüsü’ne 20 dakika, Kadıköy’e 15 dakika, Fenerbahçe Stadı’na 13 dakika, Telekom Arena’ya 35 dakika, Beşiktaş’a 30 dakika ve Yalova’ya 45 dakika mesafede.

Gökdeniz Kartal ödeme planları!

- Yüzde 30 peşinat verildiği durumda 60 aya kadar 0 faizle vade yapılabiliyor.
- Yüzde 15 peşinat verildiği durumda yüzde 15’lik tutar bir yıl sonra ödeniyor, kalan tutar için 48 aya kadar 0 faizle vade yapılabiliyor.
- Yüzde 50 peşinat verildiği durumda kalan tutar için 96 aya kadar 0 faizle vade yapılabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Gülsa Inşaat Bay Yapı Ortak Girişimi
Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal