Gökdeniz Kartal’da yüzde 0,39 faizle 60 aya kadar vade fırsatı

Eylül 2016 tarihinde teslimleri başlayacak olan Gökdeniz Kartal’da 60 aya kadar yüzde 0,39 faiz oranıyla vade yapılıyor

Gökdeniz Kartal’da yüzde 0,39 faizle 60 aya kadar vade fırsatı

2016 yılının Eylül ayında yeni sahiplerine teslim edilmesi hedeflenen Gökdeniz Kartal, İstanbul Anadolu Yakası’nın gün geçtikçe gelişen ilçesi Kartal’da yükseliyor. Proje, Gülsa – Bay Yapı Ortak Girişimi imzası taşıyor.

Kalan son 20 adet dairesinin satışı devam eden Gökdeniz Kartal projesinde satışlar 60 aya kadar yüzde 0,39 faiz oranı ile taksitlendirilerek yapılıyor. Veya projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabiliyor.

Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan Gökdeniz Kartal Evleri’nin toplam arsa alanı 7 bin 80 metrekare, inşaat alanı ise 35 bin metrekare olarak belirleniyor. 2 blok halinde yükselen projede 204 adet daireye yer veriliyor.

Gökdeniz Kartal Konutları’nda 1+1, 2+1, 3+1 ve bahçe dubleksleri olmak üzere 17 farklı tipte daire seçeneği bulunuyor. 6 bin metrekarelik bahçe alanının yer aldığı proje, Marmara Denizi manzarasına hakim.

Sahil yoluna ve metro durağına yürüme mesafesinde olan Gökdeniz Kartal projesinin ayrıcalıkları içerisinde; yarı olimpik yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, sauna, tenis kortu, basketbol sahası, kafe, tv salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru ve yaz bahçesi bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Gülsa Inşaat Bay Yapı Ortak Girişimi
Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal