Gökdeniz Kartal'ın örnek dairesi hazır

Kartal Esentepe'de inşa edilen Gökdeniz Kartal projesinin örnek dairesi görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Dairenin altında ödüllü mimar Alphan Kutval'ın imzası bulunuyor

Gökdeniz Kartal'ın örnek dairesi hazır

Gülsa Yapı&Bay Yapı ortaklığıyla Kartal Esentepe lokasyonunda hayata geçirilen Gökdeniz Kartal projesinin örnek dairesi için geri sayım başladı. Mimar Alphan Kutval tarafından dizayn edilen örnek daire yakında ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Gökdeniz Kartal projesi
Kaba inşaatı önemli oranda tamamlanan Gökdeniz Kartal projesi, kullanılan malzeme kalitesi ve diğer nitelikleriyle de dikkat çekiyor. Projede yer alan daireler ayrıca Adalar manzarasına sahip. Toplamda 7 bin 80 metrekarelik arsa üzerinde 35 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Gökdeniz Kartal'ın altında Mimar Ömer Çamoğlu'nun imzası bulunuyor. 5 bin metrekarelik yeşil alanıyla da dikkat çeken projede toplam 204 konut yer alacak.

Gökdeniz Kartal Nisan 2016'da teslim
Mayıs 2014 tarihinde inşaatına başlanan ve Nisan 2016'da teslim edilmesi planlanan Gökdeniz Kartal'ın toplam yatırım bedeli ise 70 milyon TL. Projede, yarı olimpik havuzun yanı sıra çocuk havuzu, sauna, tenis, baskebol gibi spor alanlarının yanı sıra, yaz bahçesi ve yürüyüş parkuru gibi çok sayıda sosyal aktivite alanı bulunuyor. 26 katlı iki bloktan oluşan Gökdeniz Kartal daireleri ayrıca tavan yüksekliğiyle de dikkat çekiyor. 3.20 metrelik tavan yüksekliğine sahip daireler içeren Gökdeniz Kartal, metro, deniz otobüsü, E5 ve sahil yoluna yakın bir lokasyonda yer alıyor.

Gökdeniz Kartal'ın örnek dairesi hazır

Gökdeniz Kartal daire fiyatları
Gökdeniz Kartal projesinin yüzde 50'lik kısmı ise şimdiden satılmış durumda.84 metrekarelik 1+1'lerin 370 bin TL'den satıldığı projede 93-176 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerin başlangıç fiyatı ise 535 bin TL... 3+1 dairelerin boyutları ise 170-178 metrekare arasında değişiyor. Bu dairelerde başlangıç fiyatı ise 745 bin TL.

Gökdeniz Kartal'da ödeme koşulları
Müşterilerine 4 farklı ödeme fırsatı sunan Gökdeniz Kartal projesinde ilk olarak yüzde 50 peşanata yüzde 50 için 36 ay sıfır faiz ödemesi sunuluyor. İkinci kampanyada ise yüzde 40 peşinat, yüzde 60 ise teslimde banka kredisi şeklinde ödeme fırsatı bulunuyor. Üçüncü kampanya kapsamında ise yüzde 4 indirim ve yüzde 5 peşin, yüzde 20 ise teslimde, kalan yüzde 75'lik kısım için banka kredisi sağlanıyor. Projenin sunduğu son kampanya ise yüzde 6 indirim ve yüzde 25 peşinata, yüzde 75 banka kredisi içeriyor. 

Firma Bilgisi: Gülsa Yapı&bay Yapı
Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal