Gökdeniz Kartal’ın son daireleri yüzde 0,59 faiz oranı ile satılıyor

Haziran ayında teslimleri yapılacak olan Gökdeniz Kartal projesinde satışı devam eden son daireler için yüzde 0,59 faiz oranı uygulanıyor

Gökdeniz Kartal’ın son daireleri yüzde 0,59 faiz oranı ile satılıyor

Gülsa ve Bay Yapı ortaklığında İstanbul Anadolu Yakası’nın hızla gelişen ilçesi Kartal’da inşa edilen Gökdeniz Kartal’ın 2016 yılının Haziran ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor. Projede kalan son dairelerin satışı devam ediyor.

Arsa büyüklüğü 7 bin 80 metrekare olan Gökdeniz Kartal projesinin toplam inşaat alanı 35 bin metrekare olarak belirleniyor. 2 blok halinde yükselen proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 17 farklı tipte 204 adet daireden meydana geliyor.

Marmara Denizi manzarasına hakim olan Gülsa Gökdeniz Kartal projesinden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabiliyor. Ya da firma bünyesinde 60 aya kadar yüzde 0,59 faiz oranı ile uygun taksit oranları belirlenebiliyor.

6 metrekarelik bahçe alanları ile ön plana çıkan Bay Yapı Gökdeniz Kartal’ın sosyal donatıları içerisinde; yarı olimpik havuz ve çocuk havuzu, fitness salonu (teknolojik ekipmanlar), sauna, tenis kortu, basketbol sahası, cafe, tv salonu, çocuk parkı, yürüyüş parkuru, yaz bahçesi ve otopark alanları bulunuyor.

Metroya, marmaraya, deniz otobüsüne, E-5 karayoluna, sahil yoluna, marinaya, Kartal Merkez’e, Anadolu Adliyesi’ne, Kartal Hastahanesi’ne, sinema ve kültür merkezine ortalama 7 dakikalık yürüme mesafesinde olan Gökdeniz Kartal;

Araçla; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 20 dakika,, Kadıköy’e 15 dakika, Fenerbahçe Stadı’na 13 dakika, Telekom Arena’ya 35 dakika, Beşiktaş’a 30 dakika ve Yalova’ya 45 dakika uzaklıkta.

 

Firma Bilgisi: Gülsa Inşaat - Bay Yapı
Proje Bilgisi: Gökdeniz Kartal