Gökova Ören Marina 1 Ekim'de açılıyor

Türkiye'de halen aktif durumda bulunan 10 marina ve 5 binden fazla yat bağlama kapasitesine sahip Setur Marinaları şirketi, yeni yatırımı Gökova Ören Marina'yı hizmete açmaya hazırlanıyor. Ören Marina, 1 Ekim'de hizmete açılıyor

Gökova Ören Marina 1 Ekim'de açılıyor

Setur Marinaları yeni yatırımı Ören Marina'nın açılışını 1 Ekim'de gerçekleştirmeyi planlıyor. Türkiye'te Kalamış, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Marmaris, Antalya, Finike ve Midilli'dei 10 marinasıyla 5 binin üzerinde yat bağlama kapasitesine sahip Setur Marina firması, Gökova Ören ile birlikte 11. marina yatırımını hizmete açmayı planlıyor.

Gökova Ören Marina
1 Ekim tarihinde işletmeye açılacak olan Setur Gökova Ören Marina'nın müdürlük görevini ise Can Polat yürütecek. Misafirlerine yıllık sözleşmelerde yüzde 15 indirim ile 4 ay ücretsiz ilave süre tanıyacak olan Gökova Ören Marina'da, günlük sözleşmelerde ise yüzde 50, katamaranlarda ise özel yıllık bağlama fırsatları sunulacak. Gökova Ören Marina'da ayrıca 8 aylık sözleşmelere kışlama döneminde ise yüzde 50 dolayında indirim sunulacak.

 

Gökova Ören Marina 1 Ekim'de açılıyor

 

Gökova'nın kalbinde bir kıyı kasabası: Ören
Alışılmışın dışında iki ayrı bölüme sahip Setur Gökova Ören Marina, batı kısımdaki Ören Plajı'na bakan daha küçük kapasiteli bölümünde charter tekneleri ağırlarken Doğu kısımda ise özel tekneler bulunacak. 420 teknelik kapasiteye sahip marina da çekek yerinde 150 tekneye kara hizmeti verilebilecek. 40 metre genişliğinde teknelerin giriş yapabileceği Ören Marina'da ayrıca lift kapasitesi 100 ton olacak ve evsel arıtma sistemiyle yüzde 100 arıtma mümkün olabilecek. 

Gökova Ören Marina 1 Ekim'de açılıyor

Marina bünyesinde ayrıca, engelli tuvaleti ve duşu, bulaşık ve çamaşır yıkama bölümlerinin yanı sıra, golf arabalarıyla süreli servis hizmeti, çekek alanı teknik servis hizmetleri gibi imkanlar da sunulacak.

Setur Gökova Ören Marina, Modrum-Milas havaalanına 59 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

 

 

 

Firma Bilgisi: Setur Marina
Proje Bilgisi: Gökova Ören Marina