Göksu Life Güneşli nerede?

Göksu Life Güneşli Atatürk Havalimanı'na ve Tekstilkent'e 5 kilometre, İstoç, Masko ve gişelere 4 kilometre, alışveriş merkezine 2 kilometre, E-5'e 3, TEM'e ise 5 kilometre mesafede bulunuyor

Göksu Life Güneşli nerede?

Göksu Life Güneşli projesi GKS Yapı tarafından 3 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Göksu Life Güneşli 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 2016 yılında teslim edilmesi planlanan Göksu Life Güneşli Cumhuriyet Caddesi üzerinde yükseliyor.

Göksu Life Güneşli satılık daire büyüklükleri 68 metrekare ile 123 metrekare arasında değişiyor. Toplam 92 adet daireden meydana gelen Göksu Life Güneşli 2 blok şeklinde tasarlanıyor. Bloklardan biri 8, diğeri ise 14 katlı olarak inşa ediliyor. Göksu Life Güneşli Türk hamamı, sauna, güvenlik, spor alanları, otopark gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor. Göksu Life Güneşli daire teslimleri ankastre ürünlerle beraber gerçekleşiyor.

Göksu Life Güneşli Atatürk Havalimanı'na ve Tekstilkent'e 5 kilometre, İstoç, Masko ve gişelere 4 kilometre, alışveriş merkezine 2 kilometre, E-5'e 3, TEM'e ise 5 kilometre mesafede bulunuyor.

Göksu Life Güneşli adres bilgileri: Cumhuriyet Caddesi No.29 Güneşli-Bağcılar/İstanbul

Göksu Life Güneşli telefon numarası
0 212 489 0 457

Firma Bilgisi: Gks Yapı
Proje Bilgisi: Göksu Life