Göktürk Yalın Evler’de, avlu ve asansör gökyüzüne açılıyor

Kemerburgaz Göktürk’te 2014 yılında teslim edilecek olan Yalın Evler projesi, gökyüzü ve doğa ile günlük yaşamın arasına duvar örmüyor

Göktürk Yalın Evler’de, avlu ve asansör gökyüzüne açılıyor

17 Haziran 2013 / emlakwebtv
Doğal çevresi ve elit sosyal altyapısı ile İstanbul’un yeni ve kaliteli yaşam alanı olarak öne çıkan Kemerburgaz Göktürk’te, İstanbul Caddesi’nin sonunda yer alan Yalın Evler Projesi’nin inşaatı, yüzde 60 seviyesini aştı. 146 daire ve 10 mağazadan oluşan projede, dairelerin yaklaşık yüzde 35’inin satışı tamamlandı. Projeyi gerçekleştiren Keleşoğlu ve Zilal İnşaat, Göktürk Yalın Evler’in, örnek dairesini de, gelecek ay müşterilerinin beğenisine sunacak.

Ormanın bitişiğinde yer alan, transparan cam dış cephelere sahip Göktürk Yalın Evler Projesi’nin özgün mimarisi, bina içindeki avluları ve şeffaf asansörleri gökyüzüne açıyor. Projede apartman kapısından, daire kapısına ulaşma mesafesi, bulutların ya da yıldızların altında yapılan keyifli bir doğa yolculuğuna dönüşüyor.

Doğa ile yalın bir ilişki kurarak, tamamlandığında projeyi yaşam alanı olarak seçen konuklarına, güneş ve oksijen armağan edecek şekilde tasarlanan Göktürk Yalın Evler’de, daire sahipleri evlerine, zevkle dizayn edilmiş estetik bir atriumdan (avlu) ulaşacak. Atriumu örten şeffaf tavan sayesinde, gökyüzü ile bağlantı sokak kapısından girdikten sonra da kopmayacak. Mimariyi bütünleyen şeffaf asansörler de, bina içinde adeta üst katlara değil de, gökyüzüne doğru yükseliyor duygusu yaşatacak.

Mesire alanı ve Göktürk Göleti’ne yürüme mesafesinde

Yeşillikler içinde, mesire alanı ve Göktürk Göleti’ne 300 metre mesafede yer alan Göktürk Yalın Evler’de, fiyatı 207 bin dolardan başlayan daireler için, banka kredisi olanağının yanında, yüzde 25 peşin, 24 aya varan sıfır faizli ödeme seçeneği de sağlanıyor. 1+1’den 5+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin yer aldığı projede, 2,5+1 ve 3,5+1 gibi ara seçenekler de sunuluyor.

Göktürk Yalın Evler Projesi hakkında ayrıntılı bilgi için www.yalinevler.com 0212 322 77 77

 

 

 

 

 

 

Proje Bilgisi: Yalın Evler