Göl Panorama Evleri Daikin'i seçti

Emlak Konut GYO güvencesi ile Be-Ma İnşaat tarafından Bahçeşehir’de yükselen ve toplam 1.431 konut ve 40 ticari üniteden oluşan Göl Panorama Evleri, ısınma için Airfel’i seçti

Göl Panorama Evleri Daikin'i seçti

Emlak Konut GYO güvencesi ile Be-Ma İnşaat tarafından Bahçeşehir’de yükselen ve toplam 1.431 konut ve 40 ticari üniteden oluşan Göl Panorama Evleri, ısınma için Airfel’i seçti. Toplam 95 bin metrekarelik arsanın 8.500 metrekarelik bölümü üzerinde konumlandırılarak yeşil alanlara geniş yer ayıran Göl Panorama Evleri’nin ısınma konforu da yeşil teknoloji ürünü Airfel Radyatörler ile sağlanacak.

ahçeşehir'in  en büyük projesi olarak dikkat çeken Göl Panorama Evleri’nin tercihi olan Airfel Panel Radyatörler, tasarruf, verimlilik ve konforu bir arada sunan özellikleri ile beğeni topluyor. Toplam 6.500 adet radyatörün kullanılacağı Göl Panorama Evleri, Airfel ile sakinlerine ısınma konforunu en üst düzeyde sunarken, çevre konusundaki duyarlılığını da yansıtıyor. 

Göl Panorama Evleri Daikin'i seçti

Çevre dostu zirkoryum kaplama teknolojisi

Yalıtımından ısıtma sistemlerine kadar detaylı bir çalışmanın ürünü olan Göl Panorama Evleri’nin tercihi Airfel Panel Radyatörler, estetik görünümünden yüksek verimliliğine kadar her aşamada yeşil teknoloji ile üretiliyor. Toplam 4 bin 300 kişinin yaşayacağı, bünyesindeki ticari ünitelerle birlikte bölge merkezi olmaya aday Göl Panorama Evleri’nde kullanılacak olan Airfel Radyatörler, çevre dostu zirkonyum kaplama teknolojisi ile üretiliyor. Böylece nikel, çinko ve mangan gibi ağır metaller elimine edilirken oluşan atık çamur miktarı yüzde 95 oranında düşürülüyor ve atık su içerisindeki fosfat miktarı azaltılıyor. 

Proses aşamalarının azaltılmasıyla Airfel radyatörlerin üretiminde su ve elektrik enerjisinde tasarruf sağlanıyor. Radyatörlerde aynı zamanda, korozyok için geliştirilmiş uygun boya teknolojisi olan kataforez boya teknolojisi bulunuyor. Bu teknoloji su bazlı sistem olması sayesinde çevreye duyarlı üretim imkanı sağlıyor. 

 

Firma Bilgisi: Daikin