Göl Panorama Evleri projesi

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Be-Ma İnşaat tarafından yapılan ve 95 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Göl Panorama Evleri, 530 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor

Göl Panorama Evleri projesi

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Be-Ma İnşaat tarafından yapılan ve 95 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Göl Panorama Evleri, 530 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Ulaşım açısından avantajlı konuma sahip olan Göl Panorama Evleri, Tem Otoyolu'nun yanında, E-5 Otoyoluna 5 km, Atatürk Havalimanı'na 13 km, 3. Havalimanına 30 km, 3. Köprüye ise 40 km mesafede bulunuyor. Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip bir noktada yükselen Göl Panorama Evleri, bölgenin gelişimi açısından büyük katkı sağlayacak. Yeşil alanlar için geniş yer ayrılacak olan Göl Panorama Evleri'nin blokları 95 bin metrekarelik arsanın 8 bin 500 metrekarelik bölümü üzerinde konumlandırılıyor. Projede 5 bin metrekare, 40 bağımsız bölüm ticari alana için ayrılıyor. Proje genelinde arsanın yüzde 83'lük bölümü peyzaj ve rekreasyon alanlarına ayrılıyor.

Göl Panorama projesi özellikleri
-Açık otopark
-Açık yüzme havuzu
-Çocuk oyun alanları
-Basketbol sahası
-Fitness merkezi
-Güneşlenme terası
-Kapalı otopark
-Kapalı yüzme havuzu
-Voleybol sahası
-Süs havuzu

Proje bitiminde yaklaşık 4 bin 300 kişinin yaşayacağı Göl Panorama Evleri, bünyesindeki ticari ünitelerle birlikte bölgenin merkezini oluşturacak. Proje yapım tekniği tünel kalıp sistemi olacak ve binalar betonarme olacaktır. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 konut tiplerinin bulunduğu Göl Panorama Evleri'nin Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanıyor. Estetik mimarisiyle bölgeye değer kazandıran Göl Panorama Evleri proje mimarisinde Tango Mimarlık imzası taşıyor.

Göl Panorama Evleri'nin detaylı haberi için tıklayınız

Göl Panorama Evleri iletişim:
Göl Panorama Evleri adres: Bahçeşehir Yanyol Göl Panorama Evleri No:18 İstanbul
Göl Panorama Evleri telefon: 444 0540

"Göl Panorama Evleri projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

Göl Panorama Evleri projesi

Göl Panorama Evleri projesi

Göl Panorama Evleri projesi

Göl Panorama Evleri projesi

Proje Bilgisi: Göl Panorama Evleri