Göl Panorama Evleri projesi!

530 milyon TL yatırım bedeli ile inşa edilen Göl Panorama Evleri projesinden yüzde 1 peşinatla daire satın alabilmek mümkün…

Göl Panorama Evleri projesi!

TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı güvencesiyle Be – Ma İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Bahçeşehir bölgesinde inşa edilen Göl Panorama Evleri’nin yatırım değeri 530 milyon TL olarak belirleniyor.

Toplam 1.431 adet daire ile 40 adet ticari birimden meydana gelen Göl Panorama Evleri projesi, 95 bin metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerine kuruluyor. Projede teslimlerin bu yılsonu başlaması planlanıyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire alternatiflerine yer verilen Göl Panorama Evleri Bahçeşehir’in inşaat alanı 300 bin metrekare, oturum alanı 8 bin 500 metrekare ve ticari alanı ise 5 bin metrekare.

Tago Mimarlık imzası taşıyan Bahçeşehir Göl Panorama Evleri’nin yüzde 83’lük bölümü peyzaj alanı olarak değerlendiriliyor. Proje tamamlandığı yaklaşık 4 bin 300 kişinin yaşaması tahmin ediliyor.

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Göl Panorama Evleri, TEM Otoyolu’nun yanı başında, E5 Otoyolu’na 5 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 13 kilometre, 3. havalimanına 30 kilometre, 3. Köprü’ye ise 40 kilometre mesafede bulunuyor.

Bahçeşehir’in tam karşısında, Küçükçekmece Gölü manzarasına hakim bir noktada yükselen Göl Panorama Evleri için firma tarafından hazırlanan satış kampanyasına göre, yüzde 1 peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Kalan tutar için ise farklı vade seçenekleri hazırlanabiliyor.

Firma Bilgisi: Be-ma Inşaat
Proje Bilgisi: Göl Panorama Evleri