Göl Panorama ne zaman teslim edilecek?

Be-Ma İnşaat tarafından hayata geçirilen Göl Panorama ne zaman teslim edilecek?

Göl Panorama ne zaman teslim edilecek?

Be-Ma İnşaat tarafından hayata geçirilen Göl Panorama ne zaman teslim edilecek? Göl Panorama, 530 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip bir noktada yükselen Göl Panorama, bölgenin gelişimi açısından büyük katkı sağlayacak. 

Yeşil alanlar için geniş yer ayrılacak olan Göl Panorama blokları 95 bin metrekarelik arsanın 8 bin 500 metrekarelik bölümü üzerinde konumlandırılıyor. Projede 5 bin metrekare, 40 bağımsız bölüm ticari alana için ayrılıyor. Proje genelinde arsanın yüzde 83'lük bölümü peyzaj ve rekreasyon alanlarına ayrılıyor.

Göl Panorama daire sahiplerine çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, yürüyüş alanları, yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, spor alanları gibi hizmetler sunuyor.

Göl Panorama ne zaman teslim edilecek?
Göl Panorama teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor.

Göl Panorama nerede?
Göl Panorama; Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne (3.Köprü) 40 kilometre uzaklıkta yer alıyor. İstanbul Atatürk Havalimanı'na 13 kilometre mesafede bulunan proje; E5 Otoyolu'na 5 kilometre mesafede yer alıyor. Proje; TEM otoyolunun yanı başında yer alan lokasyonuyla ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Göl Panorama iletişim bilgileri
Göl Panorama telefon: 444 0540