Göl Panorama'nın tercihi Daikin oldu

Be-Ma İnşaat imzasıyla Bahçeşehir'de hayata geçirilen Göl Panorama Evleri, iklimlendirme sorununun çözümü için Daikin ile anlaştı

Göl Panorama'nın tercihi Daikin oldu

Emlak Konut GYO güvencesiyle Be-Ma inşaat tarafından Bahçeşehir'de inşa edilen Göl Panorama Evleri, iklimlendirme ihtiyacını Daikin ile çözme kararı aldı. Anlaşma ile birlikte projede yer alan 1.431 adet konut ve 40 ticari birimde ısınma konforu Airfel Radyatörleri ile sağlanacak. 

Göl Panorama Evleri'ne Airfel çözümü
Be-Ma İnşaat tarafından Bahçeşehir'de inşa edilen Göl Panorama Evleri, toplam 95 bin metrekarelik arazi üzerinde 8.500 metrekarelik inşaat alanı ile hayata geçiriliyor. Bahçeşehir'in en büyük projelerinden biri olan Göl Panorama Evleri'nin çözüm ortağı olarak belirlenen Airfel Panel Radyatörler, tasarruf, konfor ve verimliliği bir arada sunuyor. Taraflar arasındaki anlaşma ile birlikte proje bünyesinde 6.500 adet radyatör kullanılacak ve ısınma işlevinin yanı sıra çevre duyarlılığınını da artırılmasına hizmet edecek.

Göl Panorama'nın tercihi Daikin oldu

Airfel Radyatörler
Estetik görünümünden yüksek verimliliğine kadar her aşamada yeşil teknoloji ile üretilen Airfel Panel radyatörlerde çevre dostu zirkonyum kaplama teknolojisi kullanılıyor. Böylece nikel, çinko ve mangan gibi ağır metaller elimine edilirken oluşan atık çamur miktarının yüzde 95 oranında düşürülmesine olanak tanınıyor. Üründe atık su içerisindeki fosfat miktarı da azaltılıyor. 

Firma Bilgisi: Be-ma Inşaat
Proje Bilgisi: Göl Panorama Evleri