Gölbahçe Evleri Sultanbeyli’de yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor!

Gölbahçe Evleri Sultanbeyli’de lansman dönemine özel yapılan yüzde 10’luk indirime ek tamamı peşin ya da banka kredili ödemelere de yüzde 10 indirim yapılıyor

Gölbahçe Evleri Sultanbeyli’de yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor!

150 milyon TL’lik yatırım bedeli ile İstanbul Sultanbeyli’de hayata geçirilen Gölbahçe Evleri, Sur Yapı imzası taşıyor. Firmanın aynı bölgede inşa ettiği dördüncü yaşam alanı olarak yükselen yeni proje, toplam 21 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde yer alıyor. 

7 bin metrekarelik kısmı göl ve yeşil alana ayrılan Gölbahçe Evleri Sultanbeyli, 6 blokta 227 adet daireden meydana geliyor. 2+1, 3+1, 4+1, bahçe katı daireler, dubleks daireler ve geniş teraslı dairelere yer verilen proje, bölgede ferah ve farklı bir yaşam alanının kapılarını aralıyor.

Sur Yapı Gölbahçe Evleri fiyatları minimum 275 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Proje için lansman dönemine özel yüzde 10 indirim yapılıyor. Bunun yanı sıra tamamı peşin ödeme yapıldığında ya da banka kredili ödeme yapıldığında ek yüzde 10’luk bir indirim daha uygulanıyor.

Sosyal tesis alanları ön plana çıkan Gölbahçe Evleri Sultanbeyli’de kafeler, yürüyüş yolları, su köprüleri, kamelyalar, modern çardaklar, fitness alanları, üzeri açılabilen ve doğal ışığı alabilen yüzme havuzları, kaykay pistine, pergola alanları, spor sahaları, oyun alanları bulunuyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, Gölbahçe Evleri projesini şöyle değerlendiriyor;

“Çocuk ailenin de toplumunda gözbebeği. Çocukların ayaklarının toprağa basarak, hayatı özgürce deneyimleyecekleri bir proje planladık. Doğadan kopmadan sıra dışı alanlar oluşturacak şekilde klasik oyun alanlarından uzak durduk. Peyzaj mimarisinde konsepsiyonel tasarımlar oluştururken, oyun alanlarını özellikle farklı yaş guruplarına uygun, uzman görüşlerinden faydalanarak kurguladık” dedi.

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: gölbahçe evleri