Gölbahçe Evleri Sur Yapı!

Sur Yapı imzası ile yükselen Gölbahçe Evleri’nde teslimlerin 2018 yılının son çeyreğinde yapılması planlanıyor

Gölbahçe Evleri Sur Yapı!

İstanbul Anadolu Yakası’nın Sultanbeyli ilçesinde Sur Yapı tarafından inşa edilen Gölbahçe Evleri’nin 2018 yılının son çeyreğine doğru tamamlanması ve teslim edilmesi planlanıyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde birbirinden farklı daire seçeneklerine yer veriliyor.

Altı adet konut bloğu halinde yükselen Gölbahçe Evleri Sur Yapı’da dairelerin büyüklükleri minimum 70 metrekareden başlıyor, maksimum 282 metrekareye kadar çıkıyor. Projede bulunan bir kısım dairelerin salon ve mutfakları orta alanda bulunan bahçeye açılabiliyor. 

Konut bloklarının yanı sıra bir de ticaret bloğuna yer verilen Sur Yapı Gölbahçe Evleri; 3. Köprü Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında konumlanıyor. Ayrıca proje, yapımı devam eden ve Körfez Geçiş Köprüsü ile İstanbul-Bursa-İzmir arası mesafeyi kısaltacak otoyol bağlantı yollarına da yakın konumda.

Sultanbeyli Gölbahçe Evleri’nin sosyal olanakları şöyle sıralanıyor; geniş bahçe alanları, bisiklet parkuru, açık ve kapalı oyun alanları, yüzme havuzları, kafeler, yürüyüş parkuru, spor salonu, otopark alanları, çocuk oyun parkları ve daha bir çok farklı aktivite alanı.

Gölbahçe Evleri Sur Yapı’da 1+1 dubleks dairelerin alanı 106 metrekare, 2+1 dairelerin alanı 70 ila 133 metrekare, 3+1 dubleks dairelerin alanı 156 ila 238 metrekare, 3+1 normal kat dairelerin alanı 150 ila 174 metrekare, 4+1 dubleks dairelerin alanı 197 ila 282 metrekare, 4+1 normal kat dairelerin alanı 197 ila 208 metrekare.

 

Firma Bilgisi: Sur Yapı
Proje Bilgisi: gölbahçe evleri