Gold Evler Projesi!

Say-Taş İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde yükselen Gold Evler projesi fiyatlarının 250 bin liradan başlaması bekleniyor

Gold Evler Projesi!

Say-Taş İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde yükselen Gold Evler projesi fiyatlarının 250 bin liradan başlaması bekleniyor. 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Gold Evler 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerinden oluşuyor. Gold Evler satılık daire büyüklükleri 95 ile 180 metrekare arasında değişiyor. 

Gold Evler projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu ayrıcalıklar içerisinde çocuk oyun alanları, kameralı güvenlik, açık otopark, süs havuzu bulunuyor. Ankastre beyaz eşya ile teslim edilen projenin dairelerinde jakuzi ve kombi bulunuyor. 

Gold Evler fiyatlarının 250 bin lira ile 430 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Gold Evleri projesinden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Gold Evler projesi detaylarını satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İki blokta 27 adet daire ve 2 ticari üniteden meydana gelen Gold Evler Beylikdüzü butik konsepti ile dikkat çekiyor. İhlas Marmara Evleri 2. Kısım'a komşu olan projenin yüzde 70'i yeşil alanlar için ayrılmış. Merkezi konumu ile dikkat çeken Gold Evler daireleri ise hemen teslim. 

Gold Evler adres bilgisi : Marmara Mahallesi Kavaklı Caddesi Beylikdüzü - İstanbul 

Gold Evler iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 879 04 64 
Web adresi : www.saytasinsaat.com.tr
E-posta adresi : info@saytasinsaat.com.tr

Firma Bilgisi: Say-taş Inşaat
Proje Bilgisi: Gold Evler