Gold N State Ankara!

Gold N State Ankara, NFN İnşaat tarafından Ankara Yenimahalle'de hayat buluyor. Projede ofis fiyatları 630 bin TL'den başlıyor

Gold N State Ankara!

Gold N State Ankara, NFN İnşaat tarafından Ankara Yenimahalle'de hayat buluyor. Projede ofis fiyatları 630 bin TL'den başlıyor. Mimarisi ve konumu ile yatırım avantajı sunan Gold N State projesi, üç ayrı ulaşım güzergahını gören bir konuma sahip. 

5 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Gold N State Ankara, büyüklükleri 80 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen 85 adet ofisten meydana geliyor. Tek bloktan oluşan projede her katta 5 adet ofis bulunuyor. Projede ofislerin yanı sıra 9 adet cadde dükkanına da yer veriliyor. 

 

Gold N State Ankara!

 

Çayyolu Gold N State projesinden ofis sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Gold N State fiyatları ise 630 bin TL'den başlayıp 725 bin TL'ye kadar yükseliyor. Fiyatlara yüzde 18 KDV ekleniyor. Projede ofis kiralarının ise 3 bin 500 TL ile 5 bin 500 TL arasında değişmesi bekleniyor. 

2017 yılı Şubat ayında teslim edilmesi planlanan Gold N State Çayyolu sosyal olanakları içerisinde; açık ve kapalı otopark, AVM, güvenlik ve kameralı güvenlik bulunuyor. 35 metre bulvarı ve yeşil alan manzarası ile prestijli iş imkanı sunan Gold N State projesinde ofisler klinik olarak da kullanılabilecek. 

 

Gold N State Ankara!

 

Tapuların hemen teslim edildiği Ankara Gold N State projesinde teslimden sonra tekelden yönetim sağlanacak. Prestiji muhafaza etmek için ise kiralama hizmetleri sunulacak. NFN İnşaat imzası taşıyan Gold N State projesinin 2017 yılı Şubat ayında tamamlanması planlanıyor. 

"Gold N State Ankara!" Başlıklı Haberin Galerisi

Gold N State Ankara!

Gold N State Ankara!

Gold N State Ankara!

Gold N State Ankara!

Firma Bilgisi: NFN İnşaat
Proje Bilgisi: Gold N State