Golden Suite İzmir!

Golden Suite İzmir fiyatlarının 206 bin liradan başlaması bekleniyor

Golden Suite İzmir!

Golden Suite İzmir fiyatlarının 206 bin liradan başlaması bekleniyor. Altın değerinde 1+1 yaşam sloganı ile yola çıkan Golden Suite projesinin tamamı 1+1 dairelerden meydana geliyor. 

155 adet dairenin yer aldığı Golden Suite 4 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Golden Suite satılık daire büyüklükleri ise 70 metrekare olarak veriliyor. 

Teslimlerinin Aralık 2016'da yapılması planlanan Golden Suite, Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk tarafından hayata geçiriliyor. 

10 günde 100 adet konutun satıldığı projeye yatırımcılar yoğun ilgi gösteriyor. 1 Kasım öncesi lansman fiyatları ile satılan proje 1 Kasım sonrasında liste fiyatı ile satılıyor. Golden Suite İzmir fiyatları 206 bin TL. 

Katip Çelebi Üniversitesi ve Jet Üssü'ne yakınlığı sebebiyle öğretim görevlileri, ordu mensupları ve öğrencilerden yoğun ilgi göre proje İzmir Çiğli'de yükseliyor. 

Açık yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, kameralı güvenlik, kafe ve güneşlenme terası gibi sosyal imkanları yer aldığı Golden Suite İzmir daireleri ankastre ürünler ile teslim ediliyor. 

Golden Suite İzmir adres bilgisi : Balatçık Mahallesi 1671/1 Sokak Çiğli - İzmir
Golden Suite İzmir iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 61 91 
Web adresi : www.golden-suite.com
E-posta adresi : dap@katalinsaat.com

"Golden Suite İzmir!" Başlıklı Haberin Galerisi

Golden Suite İzmir!

Golden Suite İzmir!

Golden Suite İzmir!

Golden Suite İzmir!

Firma Bilgisi: Katal Inşaat Ile Murat Gökçekaya Kuyumculuk
Proje Bilgisi: Golden Suite