Golden Suite

Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk imzası ile hayata geçirilen Golden Suite 1+1 dairelerden oluşuyor

Golden Suite

Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk imzası ile hayata geçirilen Golden Suite 1+1 dairelerden oluşuyor. 155 adet dairenin yer aldığı proje 4 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Golden Suite satılık daire büyüklükleri ise 70 metrekare olarak veriliyor. 

Golden Suite projesinde fiyatlar ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi. Proje İzmir Çiğli'de yükseliyor. Katip Çelebi Üniversitesi ve Jet Üssü'ne yakınlığı ile dikkat çeken projeye öğrenciler ve ordu mensuplarının ilgi göstermesi bekleniyor. Otel konseptinde olan Golden Suite teslimlerinin 2016 yılı sonlarında yapılması planlanıyor. 

Tamamı 1+1 dairelerden oluşacak olan Golden Suite İzmir projesinde L şeklinde tek blok yer alıyor. Sosyal donatılarının zengin olması beklenen proje otel hizmetleri sunacak. Zemin etüdü yapılmış ve Deprem yönetmeliğine uygun olarak yükselecek projenin yüksek prim yapması bekleniyor.  '' Altın değerinde 1+1 yaşam'' sloganı ile yola çıkan Golden Suite projesi ile ilgili özellikler önümüzdeki günlerde açıklanacak. 

Golden Suites adres bilgisi : Balatçık mahallesi 1671/1 Sokak Çiğli - İzmir 

Golden Suites iletişim bilgileri 
Telefon numarası : 444 61 91 
Web adresi : www.golden-suite.com
E-posta adresi : dap@katalinsaat.com

Firma Bilgisi: Katal Inşaat
Proje Bilgisi: Golden Suite