Golden Suite'te 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Golden Suite'te 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına başlamış olup, altın değerinde 1+1 yaşam sloganıyla çalışmalarına devam ediyor

Golden Suite'te 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Golden Suite Projesi 155 adet daireden meydana geliyor. L şeklinde tasarlanan Golden Suite Projesi Katal İnşaat ile Murat Gökçekaya Kuyumculuk tarafından inşa ediliyor.

Golden Suite Projesi İzmir’de bulunuyor. 1+1 daire tiplerinden oluşan Golden Suite Projesindeki daire büyüklükleri 70 metrekare olarak tasarlanıyor. 4 bin metrekare alan üzerinde yer alan Golden Suite Projesi toplam 155 adet daireden meydana geliyor.

Golden Suite Projesi 2016 yılında teslim edilecek olup, "altın değerinde 1+1 yaşam" sloganıyla satışlarına devam ediyor. Öğrenciler, öğretim görevlileri ve ordu mensupları hedef kitlesinde olan Golden Suite Projesi uygun ödeme seçeneklerini yatırımcılarına sunuyor.

Golden Suite'te 175 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam eden projede, otel hizmetlerinin de bulunması planlanıyor. Golden Suite Projesi kapsamında açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, spor alanları, otopark, alarm sistemi, balkon, duşakabin, intercom ssitemi, su deposu, lobi, resepsiyon, jeneratör gibi hizmetler bulunuyor.

Ankastre beyaz eşya setiyle beraber teslim edilecek olan Golden Suite Projesi Katip Çelebi Üniversitesi ve Jet Üssü'ne yakın bir konumda yükseliyor. İzmir Çiğli’de yer alan Golden Suite Projesi Balatçık Mahallesinde konumlandırılıyor.

Bu ay itibariyle satışlarına başlayan Golden Suite kiralık dairelerin de 1.200 TL’den başlayan kiralardan başlaması planlanıyor. Golden Suite satış ofisine 444 61 91 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Proje ile ilgili daha fazla detaya da satış ofisine giderek öğrenebilirsiniz. Golden Suite satış ofisi İzmir Karşıyaka Medical Park karşısında yer alıyor.

 

 

Firma Bilgisi: Katal Inşaat Ile Murat Gökçekaya Kuyumculuk
Proje Bilgisi: Golden Suite