Golden Tulips Kartal

Golden Tulips Kartal Suat Altın İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 20 bin metrekare inşaat alanı ve 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Golden Tulips, ev&ofis projesi olarak tanımlanıyor

Golden Tulips Kartal

Golden Tulips Kartal Suat Altın İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 20 bin metrekare inşaat alanı ve 5 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Golden Tulips, ev&ofis projesi olarak tanımlanıyor. Suat Altın İnşaat'ın İstanbul'daki ilk projesi olan Golden Tulips ulaşım açısında rahat bir konumda.

26 katlı kule olarak tasarlanan proje 182 home ofisten oluşuyor. 1+1 ve 2+1 seçeneklerinini bulunduğu projede büyüklükler 43 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiyor.

Golden Tulips Kartal'da en düşük ve en yüksek home ofis fiyatları 283 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiyor. Proje peşin ödemelerde ise yüzde 15'e varan indirim imkanı sağlıyor.

Dolgen Tulips Kartal denize olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. Teslimlerin 2016 yılı Aralık ayı olarak planlandığı proje; adalar manzarası, deniz manzarası, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi özelliklere sahip.

Proje Bilgisi: Golden Tulips