Golden Tulips projesi

Golden Tulips projesi 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor

Golden Tulips projesi

Golden Tulips projesi 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Suat Altın İnşaat'ın İstanbul'daki ilk projesi olarak hayata geçirilen Golden Tulips projesi 182 adet daireden meydana geliyor. Golden Tulips projesinde 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor.

Golden Tulips projesi kapsamında adalar manzarası, deniz manzarası, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi imkanlar konut sahiplerine sunuluyor. Golden Tulips projesi daire büyüklükleri 43 metrekare ile 120 metrekare arasında değişiyor.

Golden Tulips projesi 283 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Golden Tulips projesi ödemelerinde de yüzde 15’e varan indirimler uygulanıyor. Toplam 160 home ofis ve 8 işyerine sahip Golden Tulips 73, 85, 87 ile 114, 116 ve 146 metrekare arasında değişen projede ayrıca 130 ve 240 metrekarelik seçenekler de bulunuyor.

Tasarım ekibinin geliştirdiği dizaynda, özgün mutfak, banyo, yatak odası ve vestiyer gibi unsurlar barındıran projede, çalışan ekibinin büyüklüğüne göre uygun bir ofis ortamı yaratılabiliyor. Hafele Konsept Proje tarafından tasarlanan Golden Tulips projesi Kartal’da yükseliyor. 26 katlı tek kule şeklinde tasarlanan Golden Tulips projesi merkezi konumuyla da dikkat çekiyor.

Golden Tulips  Anadolu Adalet Sarayı'na yakın konumda yükseliyor.  E-5 ve TEM bağlantısı mevcut ve ulaşımı rahat konumda olan Golden Tulips projesi İnönü Caddesi üzerinde yer alıyor.

Firma Bilgisi: Suat Altın Inşaat
Proje Bilgisi: Golden Tulips