GoldMaster 25. Züchex Fuarı’nda

GoldMaster, 03-07 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 25. Züchex Fuarı’nda en yeni ürünlerini müşterileriyle buluşturacak.

GoldMaster 25. Züchex Fuarı’nda

GoldMaster en yeni küçük ev aletleri, sofra koleksiyonları ve hediyelik ürünleri ile 7.kez, 25.Züccaciye Elektrikli Ev Gereçleri Dekoratif Fuarı’nda yerini alıyor. Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek fuarda 7.Hall B-20’de küçük ev aletleri, 2.Hall B-24’de ise züccaciye standıyla yer alacak GoldMaster, 25. Züchex Fuarı’nda en yeni ürünlerini müşterileriyle buluşturacak.

Kısa sürede küçük ev aletleri kategorisinin lider markaları arasında yer alan ve yaptığı yenilikçi yatırımları ile büyük başarılara imza atmaya devam eden GoldMaster, kişisel bakım ürünleri ile gıda hazırlama ve temizlik kategorilerindeki en yeni ürünlerini fuarda görücüye çıkarıyor. Firma, kıyma makinesi modelleri, buharlı temizleyici modelleri, saç kurutma makineleri, yüksek buhar gücüne sahip ütü modelleri, otomatik çay makineleri, elektrikli süpürgeleri, gıda hazırlama robotları vb. küçük ev aletleri ürün çeşitlerinin yanı sıra sağlık ürünlerinin de tanıtımını yapacak.

Goldmaster Züccaciye Standında Yeni Sofra Koleksiyonlarını Tanıtacak
Küçük ev aletleri ürünlerinin yanı sıra züccaciye ürünleriyle de dikkat çeken GoldMaster, yeni Bone China, Fine porselen yemek takımlarını, kahvaltılık takımlarını, çatal bıçak kaşık setlerini, çelik tencere grubunu, seramik tencere takımını ve hediyelik ürünlerini 2.Hall B-24 züccaciye standında sergileyecek.