GoldMaster buharlı vantilatörü nem derdine son veriyor

GoldMaster Meltem Buharlı Vantilatör, yüksek frekanslı özel osilatör sayesinde etkili nemlendirme fonksiyonu ile nem derdine son veriyor

GoldMaster buharlı vantilatörü nem derdine son veriyor

15 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Bunaltıcı yaz sıcaklarında serinleten çözümler sunan ergonomik ve şık tasarımlı GoldMaster Meltem Buharlı Vantilatör, yüksek frekanslı özel osilatör sayesinde etkili nemlendirme fonksiyonu ile nem derdine son veriyor.

3 farklı hız ve esinti modu ile havanızı değiştiriyor
Havayı temizleyen iyon fonksiyonu ve hava nemlendirici özelliği ile yüzde yüz bakır motor ve 95 W performans gücüne sahip GoldMaster Meltem buharlı vantilatör, 3 farklı hız ve esinti modu ile havanızı değiştiriyor.

Vantilatörler zarif yuvarlak tabanlı olarak tasarlanıyor
7,5 saate kadar kurulabilen zamanlayıcı, 3 yapraklı kaliteli AS şeffaf pervane, sağa sola geniş açılı salınım fonksiyonu ve LED gösterge paneline sahip olan GoldMaster buharlı vantilatörler, sessiz çalışma özellikleriyle de dikkat çekiyor. 2,3 LT su haznesi bulunan vantilatörler zarif yuvarlak tabanlı olarak tasarlanıyor.

Ayrı olarak çalışabilen hava nemlendirici ve fan özelliği bulunan GoldMaster buharlı vantilatörün 1,6 m uzunluğunda güç kablosu, 400 mm pervane çapı ve 106-125cm gövde yüksekliği bulunuyor.

Uzaktan kumanda fonksiyonu ile kullanım kolaylığı sağlayan buharlı vantilatörler, ergonomik tasarımı ve şık görünümleri ile aynı zamanda gözünüze de hitap ediyor.