GoldMaster’dan sımsıcak elektrikli ısıtıcı

GoldMaster, yeni Quartz ısıtıcı modeli Sımsıcak elektrikli ısıtıcıyı tüketicilerinin beğenisine sunuyor

GoldMaster’dan sımsıcak elektrikli ısıtıcı

04 Kasım 2013 / emlakwebtv
Havaların iyice soğumaya başlamasıyla ısınma problemine alternatif çözüm arayanlar için GoldMaster, yeni Quartz ısıtıcı modeli Sımsıcak elektrikli ısıtıcıyı tüketicilerinin beğenisine sunuyor.

GoldMaster QUARTZ elektrikli ısıtıcısı ortamı en verimli şekilde ısıtıyor
Modern tasarımlı GoldMaster QUARTZ elektrikli ısıtıcı bulunduğu ortamı en verimli şekilde ısıtarak, ısınma süresinin kısa ve ısı veriminin yüksek olmasını sağlıyor. Isıtıcınızı üzerindeki anahtar yardımıyla 900W-1800W-2700Wolmak üzere3 ayrı güçte çalıştırabiliyorsunuz. Üzerinde bulunan termostatı sayesinde ısı derecesini ayarlayabiliyorsunuz.

Quartz ısıtıcıların en önemli farkı bulunduğu ortamı ısıtıyor, ısınan hava kapalı mekân içerisinde tavana yükselerek dağılmaya başlıyor ve ardından cisimleri ısıtıyor. Böylece ısınma verimli olarak daha uzun sürüyor. Isıtıcınızı kapadığınızda ortamın soğuması daha yavaş gerçekleşiyor.

Isıya dayanıklı metal gövdeye sahip GoldMaster Sımsıcak elektrikli ısıtıcının, ısının en verimli şekilde yayılmasını sağlayan özel paslanmaz çelik yansıtıcısı bulunuyor. Devrilmeye karşı emniyet sistemi sayesinde otomatik kapanan ısıtıcı, tehlikeleri önleyerek güvenli bir kullanım imkânı sunuyor.