GoldMaster Elektrikli Mutfak Terazisi, Hassas ölçer

Goldmaster Nutra elektrikli mutfak terazisi son derece hassas ölçüm yapan 4 adet sensörü sayesinde yemeklerinizin tam ölçüde olmasını ve hep aynı lezzeti taşımasını sağlıyor

GoldMaster Elektrikli Mutfak Terazisi, Hassas ölçer

05 Ağustos 2013 / emlakwebtv
Ergonomik ve şık tasarımlı ürünleriyle dikkat çeken Goldmaster, küçük ev aletleri gıda hazırlama ürün grubuna bir yenisini daha ekledi. 5 kg ağırlık kapasitesine sahip Goldmaster Nutra elektrikli mutfak terazisi son derece hassas ölçüm yapan 4 adet sensörü sayesinde yemeklerinizin tam ölçüde olmasını ve hep aynı lezzeti taşımasını sağlıyor.

GoldMaster Nutra mutfak terazisi, hanımların işini kolaylaştırıyor
GoldMaster Nutra mutfak terazisi 1 grama kadar çok hassas ölçüsüyle yemek yapmada hanımların işini kolaylaştırıyor. Sıvı, katı, yumuşak 5 kg’a kadar her türlü malzemeyi tartabilen Nutra mutfak terazisinin en önemli özelliklerinden biri de dara fonksiyonu. Bu fonksiyon ile terazi üzerine koyduğunuz kabın ağırlığını ölçtükten sonra dara düğmesine bastığınızda ekran sıfırlanıyor. Bu durumda kabın içine esas ağırlığını, miktarını ölçeceğiniz yiyeceği ekleyip tekrar tarttığınızda, sadece yiyeceğin ağırlığını görüyorsunuz.

Beyaz ve siyah renkleri bulunan GoldMaster Nutra mutfak terazisinin 4 mm cam yüzeyi şık bir görünüm sağlıyor. 4 farklı ağırlık birimi özelliği bulunan mutfak terazisinin dokunmatik tuşları ile kolayca işlem yapabiliyorsunuz.

Negatif ağırlık ve aşırı yükleme olduğunda ekranda bilgilerini gösteren elektrikli mutfak terazisinin düşük pil göstergeleri ile uyarı sistemi ve otomatik kapanma özelliği bulunuyor.