GoldMaster en yeni ürünlerini müşterileriyle buluşturdu

GoldMaster, 24. Züchex Fuarı’nda 363 metrekare stand alanında sergilediği yaklaşık 200 farklı ürün çeşidi ile dikkat çekti

GoldMaster en yeni ürünlerini müşterileriyle buluşturdu

25 Eylül 2013 / emlakwebtv
Dünyadaki teknolojik gelişmeleri izleyip, bu gelişim ve teknolojileri 38 yıldır ürünlerine taşıyan GoldMaster, 19-22 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleşen 24. Züchex Fuarı’nda 363 metrekare stand alanında sergilediği yaklaşık 200 farklı ürün çeşidi ile dikkat çekti. Ayvaz Şef’in GoldMaster ürünleriyle 3 gün boyunca yapmış olduğu yemek şovu misafirler ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

GoldMaster, 6.kez Züchex’de yer aldı
Türkiye’nin güçlü markaları arasında yer alan ve teknolojiye sunduğu yeniliklerle öne çıkan GoldMaster, 6.kez Züchex’de yer aldı. Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleşen fuarda 7.hall B-20’de 363 metrekare standıyla yer alan GoldMaster 24. Züchex Fuarı’nda en yeni ürünlerini müşterileriyle buluşturdu.

Züchex’te yeni ürünlerini müşterileriyle buluşturmanın heyecanını yaşadıklarını dile getiren GoldMaster Genel Müdürü Sinan Bora, fuarda elektrikli küçük ev aletleri ve sağlık ürünleri olmak üzere geniş ürün yelpazesini sergilediklerini ifade ederek; “GoldMaster ev aletleri olarak; yaptığımız yatırımlar, yeni projelerimiz ile Türkiye’deki ev aletleri pazarında etkili oyunculardan biri olacağımızı kanıtladık. GoldMaster olarak 40 yılın verdiği know how ile güçlü, hızlı ve emin adımlar ile ilerliyoruz.” dedi.

GoldMaster, Epilady’nin 3 yeni modelini müşterilerinin beğenisine sundu
Kısa sürede küçük ev aletleri kategorisinin lider markaları arasında yer alan ve yaptığı yenilikçi yatırımları ile büyük başarılara imza atmaya devam eden GoldMaster, kişisel bakım ürünleri, gıda hazırlama ve temizlik kategorilerindeki en yeni ürünlerini fuarda görücüye çıkardı. Epilady’nin Türkiye Distribütörlüğü’nü alan GoldMaster, Epilady’nin 3 yeni modelini müşterilerinin beğenisine sundu. Kıyma makinesi modelleri, buharlı temizleyici modelleri, saç kurutma makineleri, yüksek buhar gücüne sahip ütü modelleri, otomatik çay makineleri, elektrikli süpürgeleri, gıda hazırlama robotları vb. küçük ev aletleri ürün çeşitlerinin yanı sıra sağlık ürünlerinin de tanıtımını yaptı.

GoldMaster Ayvaz Şef’le Züchex’te büyük ilgi gördü
Ünlü şef Ayvaz Akbacak, üç gün boyunca Züchex fuarında hazırladığı yemek şovlarıyla büyük ilgi gördü. Fuarın ikinci günü başlayan etkinlik ile hem misafirler hem de ziyaretçiler GoldMaster ürünleriyle yapılan yemek ve tatlıların tadına baktı.

GoldMaster Sultan fritözü ile patates kızartması, Bruno tost makinesinde ızgara köfte ve tost, Enerji Katı meyve sıkacağı ile elma ve havuç suyu tadımı, Elva Mutfak robotunda rende yapıldı. Mor renkli Rosa çay makinesi ile çay ikram edildi. Ayrıca, Napoli Pizza Tavası’nda noodle, bulgur pilavı, helva ve tavuk sote yemekleri pişirildi.