GoldMaster, kaldır- indir derdine son veriyor

Türkiye’nin güçlü markaları arasında yer alan ve teknolojiye sunduğu yeniliklerle farkını koruyan GoldMaster, yeni su sebili modeli SE-94 HB’yi tüketicilerin beğenisine sunuyor

GoldMaster, kaldır- indir derdine son veriyor

29 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Türkiye’nin güçlü markaları arasında yer alan ve teknolojiye sunduğu yeniliklerle farkını koruyan GoldMaster, yeni su sebili modeli SE-94 HB’yi tüketicilerin beğenisine sunuyor. GoldMaster, kadınlar tarafından en çok tercih edilen modeli SE-94 HB Su sebili sayesinde damacanayı kaldır indir derdini ortadan kaldırıyor.

GoldMaster Su Sebili SE-94 HB, anti baktariyel ve paslanmıyor
GoldMaster Su Sebili SE-94 HB, anti bakteriyel malzemelerden üretilmiş paslanmaz çelik su tankı ile sağlıklı bir şekilde kullanım sağlarken, alttan yapılan özel sistemi sayesinde damacananızı taşımaya gerek kalmıyor. Ayrıca gizleme kabini sayesinde de damacananız gözükmüyor. Şık ve ergonomik tasarımıyla göz dolduran GoldMaster Su Sebili, beyaz eşyalarınıza da uyum sağlayarak mutfağınızın dekorunu tamamlıyor.

GoldMaster Su Sebili, Yüksek verimli kompresör soğutma özelliği bulunuyor
Yüksek verimli kompresör soğutma özelliği bulunan GoldMaster Su Sebili, 4L/Hr (90°) Sıcak su kapasitesi, 2L/Hr (10°) Soğuk su kapasitesi ve 420W giriş gücüne sahip. Yaz, kış demeden dilediğiniz ısıda soğuk, ılık ya da sıcak su elde etme kolaylığı sağlayan GoldMaster Su Sebili, yüksek soğuk ve sıcak su kapasitesi ile kesintisiz ve sürekli su servisi imkânı sunuyor.

LED ekran ve gece lambası fonksiyonu ile karanlıkta da kolayca görmenizi sağlıyor
LED ekran ve gece lambası fonksiyonu ile karanlıkta da kolayca görmenizi sağlayan GoldMaster Su Sebili, sıcak, soğuk ve normal su akışlarını sağlayacak 3 musluklu donanımı ile sorunsuz kullanım kolaylığı sunuyor. Çocuk koruma kilidi sayesinde güvenle kullanım imkânı sunan su sebilinin rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanmış düşük sesli çalışma özelliği bulunuyor.