GoldMaster Ramazan’da da şaşırtıyor

GoldMaster, Ramazan’a özel hazırladığı kampanyada tost makinesi ve çay makinesi alana 100 TL indirim fırsatı sunuyor

GoldMaster Ramazan’da da şaşırtıyor

09 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Kalitesi ve uygun fiyatlarıyla sektörün öncü markaları arasında yerini alan GoldMaster, Ramazan’a özel hazırladığı kampanyada tost makinesi ve çay makinesi alana 100 TL indirim fırsatı sunuyor. Ergonomik ve şık tasarımıyla göz dolduran GoldMaster Tost Makinesi ve modern inox çelik gövdeli GoldMaster Çay Makinesi ikisi bir arada 329 TL yerine sadece 229 TL’ye satışa sunuluyor.

GoldMaster Tost Makinesi GSM-7401
Paslanmaz çelik modern dış yüzey tasarımıyla dikkat çeken GoldMaster Tost Makinesi 4 dilim tost yapma kapasitesine sahip. 2000 watt gücü ile kısa sürede istenilen pişirme hızına ulaşabilen GoldMaster Tost Makinesi, özel yapışmaz teflon plakaları sayesinde kolayca temizlenebiliyor. Ayrıca yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen üst kısım özelliği ile rahat kullanım imkânı sunuyor. GoldMaster Tost Makinesi’nin ısıya dayanıklı tutma sapı, kilitleme mandalı, 90 cm. uzunluğunda yanmaz kablosu, kırmızı emniyet ve yeşil kullanıma hazır gösterge lambaları bulunuyor.

GoldMaster Çay Makinesi TM-100
Modern ve şık tasarımlı inox çelik gövdeye sahip GoldMaster Çay makinesi 2200 Watt performans gücüne sahip. 1,8 lt kapasiteli su ısıtıcı ve 1,0 lt kapasiteli demliği olan çay makinesinin paslanmaz çelik gizli rezistansı, paslanmaz çelik çay filtresi, açma kapama anahtarı ve ayarlanabilir sıcaklık kontrolü bulunuyor. 360° dönebilme özelliği sayesinde rahat kullanım sağlayan GoldMaster Çay Makinesi, kırmızı enerji iletim ve mavi kaynama göstergesine sahip. Ayrıca susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi ve yüksek sıcaklıklara karşı koruyan özel kaynama emniyet sigortası sayesinde güvenli kullanım imkânı sunuyor.