Golf Life Evleri

Golf Life Evleri Sepin Propeties tarafından Bodrum'da 16 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor

Golf Life Evleri

Golf Life Evleri Sepin Propeties tarafından Bodrum'da 16 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Golf Life Evleri toplam 25 blok olarak inşa ediliyor. Golf Life Evleri’nde 100 konut bulunuyor. Golf Life Evleri büyüklükleri 84 metrekare olarak tasarlanıyor. 2+1 daire tiplerinin yer aldığı Golf Life Evleri özellikleriyle dikkat çekiyor.

Golf Life Evleri'nde daireler; 2 yatak odası, açık mutfak, salon, banyo, çamaşırlık ve geniş bir terastan meydana geliyor. Golf Life Evleri’nin her bloğunda 4 adet daire mevcut olup 2 adedi bahçe katında,2 adedi üst katta yer alıyor.

Golf Life Evleri özellikleri
Golf Life Evleri özellikleri arasında yüzme havuzu, çocuklar için geniş oyun alanları ve yüzme havuzu, jakuzi, sauna, Türk hamamı, kafe-bar, barbekü köşesi, basketbol ve voleybol sahası, açık hava tiyatrosu, mini market, geniş yeşil alanları, geniş otopark alanı, sahile ve golf sahasına servis ve 24 saat güvenlik yer alıyor.

Golf Life Evleri nerede?
Sepin Propeties tarafından inşa edilen Golf Life Evleri Bodrum’da yer alıyor. Bodrum Golf Life Evleri, Bodrum merkeze 30 kilometre, havaalanına 7 kilometre ve Güvercinlik Koyu'na 3 kilometre uzaklıkta konumlandırılıyor. Golf Life Evleri plajlara 800m mesafededir. Yaz aylarında site ile plajlar arasında  ücretsiz ulaşım servisi bulunmaktadır.

Golf Life Evleri iletişim bilgileri
0252 319 19 20