Golfkent birinci etabının son daireleri müzayedeyle satılıyor

Ankara Golfkent'te yer alan son gayrimenkuller TURYAP tarafından düzenlenen bir müzayede ile satışa çıkarılacak. Müzayede 10 Aralık günü, Park/Otel Çankaya'da gerçekleştirilecek

Golfkent birinci etabının son daireleri müzayedeyle satılıyor

Ankara Golfkent'te bulunan 58 gayrimenkul ve 31 arsa 10 Aralık günü Çankaya Park Otel'de gerçekleştirilecek bir müzayede ile satışa çıkarılacak. İhale TURYAP tarafından gerçekleştirilecek. 

İmarlı arsalar kapalı zarf usulüyle satılacak
Müzayedenin ilk oturumunda Ankara'nın en değerli bölgelerinden biri olarak gösterilen Eskişehir Yolu üzerinde bulunan, plan ve projeleri hazırlanmış ruhsat aşamalı imarlı arsalar kapalı zarf usulüyle satışa sunulacak. Söz konusu arsalar, Çankaya Üniversitesi ve TOKİ Turkuaz Konutları'nda, Kızılay-Çayyolu-Temelli güzergahında ve  yeni metro hattına yakın bir noktada, ticari üniteler, anaokulu, ortaokul, konut ya da sağlık tesisine uygun bir nitelik taşıyor. Satışa çıkarılacak arsalar bünyesine ayrıca uluslararası standartlara uygu ve yapımı süren golf sahası da bulunuyor. 

 

Golfkent'in son daireleri müzayedeyle satılıyor

 

Golfkent'in son villa ve daireleri satışa sunuluyor
Müzayedenin ikinci oturumunda ise TURYAP emlak geliştirme ve yatırım projesi olan Ankara Golfkent'in klasik dönem mimarisi ile tasarlanan ilk etabında kalan son 58 daire ve villalar satışa sunulacak. Bu birimdeki satış fiyatları 262.000 TL'den başlayacak. Klasik dönem mimarisiyle dizayn edilen konutların tapusu hemen verilecek ve teslimler ise üç ay içerisinde gerçekleşecek.

Müzayede nerede, ne zaman düzenlenecek?
TURYAP tarafından organize edilecek olan Ankara Golfkent müzayedesi 10 Aralık 2015 Perşembe günü gerçekleştirilecek. Park Otel/Çankaya'da yapılacak müzayedenin arsaları kapsayan ilk oturumu saat 11.00'da konutları kapsayan ikinci oturumu ise 14.00'da gerçekleşecek.

Düzenlemiş olduğu müzayedelerle tüm dünyada isminden söz ettiren Euromoney, Capital Finance International tarafından "En İyi Gayrimenkul Müzayedesi" ödülüne layık görülen TURYAP, Sign of the City Awards 2015'te de Ankara Goltfeknt projesiyle Premium proje ödülünü kazanmıştı. Proje aynı zamanda Avrupa İş Dünyası Ödülleri European Business Awards tarafından da 2 yıl üst üste ülke şampiyonu seçildi.