Gölmahal’den 60 aya kadar vade farksız vade

Yalçınlar Group’un, Büyükçekmece Gölü kıyısında inşa ettiği projesi Gölmahal Villaları, sunduğu ödeme kolaylığı fırsatıyla dikkat çekiyor

Gölmahal’den 60 aya kadar vade farksız vade

11 Şubat 2013 / emlakwebtv
Yalçınlar Group’un, İstanbul’un villa imarlı bölgelerinden Büyükçekmece Gölü etrafında yapımı devam eden ve ilk etabı 2013 Haziran’da teslim edilecek Gölmahal Villaları’nda tüketicilere üç ayrı ödeme planı imkanı sunuluyor. Düzenlenen yeni kampanyada yüzde 20 peşinatta 36 aya, yüzde 30 peşinatta 48 aya, yüzde 35 peşinatta ise 60 aya kadar vade farksız vade yapılıyor. Gölmahal’de ayrıca, avantajlı ödeme koşulları dışında da,  uzun vadede mortgage ile 120 aya kadar kredi kullanma imkanı sunuluyor. KDV’nin yarısının tüketiciler adına Yalçınlar Group tarafından ödendiği Gölmahal Villaları’nda fiyatlar şerefiyesine göre 1 milyon 295 bin dolardan başlıyor.

Gölmahal Villaları, suyun, güneşin ve havanın gücünü kullanıyor
GölMahal Villaları, 92 bin 470 metrekarelik bir alanda sadece 38 özellikli villadan oluşuyor. Dört mevsim yaşanılabilen Villalar, büyük bahçeleri ve her eve ait müstakil havuzları ile sakinlerine konforlu bir yaşam sunarken, göl manzaralı muhteşem konumları ve farklı mimarileriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’nin ödüllü mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu tarafından titizlikle tasarlanan GölMahal Villaları, doğaya saygılı duruşu ile de fark yaratıyor.

Güneş panelleri ile GölMahal kendi elektriğini kendisi üretiyor. Sıcak su da her villada bulunan güneş enerjisi panelleri ile elde ediliyor. Atık su arıtma tesisi ile özel tasarımlı çatılardan gelen yağmur suları kimyasal arıtmaya tabi tutuluyor. Doğalgaz kullanılmayan GölMahal’de ısınma, ısı pompası ile sağlanıyor ve doğal gaza göre yüzde 40 tasarruf ediliyor. Dolayısıyla çevreye karbon salımı yapılmıyor ve çevre kirliliği yaratılmıyor. Isı pompası yazın da villalarda serinletmeyi sağlıyor. GölMahal’de ayrıca, merkezi klima ve fan coil sistemi de yer alıyor.

Proje Bilgisi: Gölmahal