Gölmahal’den yüzde 30 peşin ödemeyle ev almak mümkün

Büyükçekmece Gölü manzaralı Gölmahal Villaları’nda, yüzde 30 peşin ödemelerde tüketicilere 36 ay vade imkanı sunuluyor

Gölmahal’den yüzde 30 peşin ödemeyle ev almak mümkün

Emlakwebtv
Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirilen Gölmahal Villaları’nda satışlar devam ediyor. Yüzde 30 peşin ödemelerde tüketicilere 36 ay vade imkanı sunulan projede, daire fiyatları şerefiyesine göre 1 milyon 495 bin dolar ile 1 milyon 595 bin dolar arasında değişiyor. KDV’nin yarısının tüketiciler adına Yalçınlar Group tarafından ödendiği Gölmahal Villaları’nda uzun vadede 120 aya kadar mortgage sistemiyle ödeme yapmak da mümkün.

Gölmahal Villaları, 92 bin 470 metrekarelik bir alanda 38 villadan oluşuyor. Dört mevsim yaşanılabilen villalar, büyük bahçeleri ve her eve ait müstakil havuzları ile ev sahiplerine konforlu bir yaşam sunarken, göl manzaralı muhteşem konumları ve farklı mimarileriyle de dikkat çekiyor.

Çevreye duyarlı proje

Güneş panelleri sayesinde Gölmahal kendi elektriğini kendisi üretiyor. Bu elektrik sosyal tesislerde ve ortak alanlarda kullanılarak aidatları önemli oranda minimize edecek. Sıcak su da her villada bulunan güneş enerjisi panellerinden elde ediliyor. Atık su arıtma tesisiyle özel tasarımlı çatılardan gelen yağmur suları kimyasal arıtmaya tabi tutuluyor. Arıtılarak geri dönüşümü sağlanan sular yeniden kullanıma veriliyor.  Her villanın çatısında bulunan güneş kolektörleri ile herhangi bir maliyet olmaksınız sıcak su sağlanıyor.

Doğalgaz kullanılmayan Gölmahal’de ısınma, ısı pompası ile sağlanıyor ve doğal gaza göre yüzde 40 tasarruf ediliyor. Dolayısıyla çevreye karbon salımı yapılmıyor ve çevre kirliliği yaratılmıyor. Isı pompası yazın da villalarda serinletmeyi sağlıyor. Akıllı ev otomasyon sistemine sahip olan villalar, sahiplerine yaşamı kolaylaştırıcı birçok detay ve konfor sunuyor.

Gölmahal Villaları’nda 10 bin  metrekarelik ortak kullanım alanında tenis kortları, açık ve kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı sauna, buhar banyosu, fıtness salonu, oyun parkı, restoran ve kafesi bulunan bir de sosyal tesis yer alıyor.

 

Proje Bilgisi: Gölmahal