GölMahal Villaları’nda aidatı düşüren sosyal tesis

Yalçınlar Group tarafından Büyükçekmece Gölü kıyısında konumlandırılan GölMahal Vilları’nda yapılan sosyal tesisten elde edilen gelir, site giderlerini düşürecek

GölMahal Villaları’nda aidatı düşüren sosyal tesis

22 Temmuz 2013 / emlakwebtv
GölMahal Villaları’nın işletmeye kiraya verilecek sosyal tesisi, site sakinlerinin dışında, dışarıdan kullanıma açık olup, elde edilen kira ve üye geliriyle site giderleri aidatlardan düşürülmüş olacak. Kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness ve spa merkezi, restaurant, sauna, hamam ve buhar banyosunu içinde barındıracak tesis, hem verdiği hizmetlerle hem de getirisi ile site sakinlerinin vazgeçilmezlerinden olacak. Geniş alanlarda gerçek müstakil hayat imkanı sunan projede villa sahipleri, sosyal tesis ve marketten de 1/38 hisse sahibi olacak.

Gölmahal Villaları’nda, fiyatlar villaların şerefiyesine göre 1.395.000 $’dan başlıyor.

GölMahal Villaları, doğaya saygılı duruşu ile de fark yaratıyor
GölMahal Villaları, 92.470 metrekarelik bir alanda sadece 38 özellikli villadan oluşuyor. Dört mevsim yaşanılabilen Villalar, büyük bahçeleri ve her eve ait müstakil havuzları ile sakinlerine konforlu bir yaşam sunarken, göl manzaralı muhteşem konumları ve farklı mimarileriyle de dikkat çekiyor. Türkiye’nin ödüllü mimarları Dara Kırmızıtoprak ve Gökhan Avcıoğlu tarafından titizlikle tasarlanan GölMahal Villaları, doğaya saygılı duruşu ile de fark yaratıyor.

Akıllı ev otomasyon sistemine sahip olan villalar, sahiplerine yaşamı kolaylaştırıcı birçok detay ve konfor sunuyor.

GölMahal Villaları, ayrıcalıklı ve heyecan dolu bir yaşamın kapısını açıyor
Sahip olduğu özelliklerle ayrıcalıklı ve heyecan dolu bir yaşamın kapısını açan GölMahal Villaları’nda 10.000 metrekarelik ortak kullanım alanında tenis kortları, açık - kapalı yüzme havuzları, Türk hamamı sauna, buhar banyosu, fıtness salonu, oyun parkı, restoran ve kafesi bulunan bir de sosyal tesis yer alıyor.

Ayrıca, 4.000 metrekarelik alanda içinde çocuk parkı bulunan rekreasyon alanı, site ortasında gölet, jeneratör, su deposu, paratonerler, artezyen kaynağı ve yangın hidrantları da bulunuyor.

GölMahal Villaları hakkında detaylı bilgi için: www.golmahal.com

Proje Bilgisi: Gölmahal